Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ustawianie niskiego spalania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    Po zmianie iglic i rurek emulsyjnych na zestaw ebaya świece wyglądają tak:
    IMAG0190.jpg
    iglice ustawione są w środkowym położeniu, a spalanie przy tempie emeryckim z bagażami 5.5l /100 km

    ps. helmut nawet wrzucił 2,3 euro reszty do pudełka
    Hvězdy chtějí patřit Tobě...

    Komentarz


      #92
      A ja dziś brałem się z Trampkiem 600. Do setki lecieliśmy równo, dopiero potem odchodziłem. Czy niższy poziom paliwa może mieć wpływ na to, że ST tak bardzo mi nie jedzie? Przecież powinienem do setki mieć sekunde przewagi, a nie łeb w łeb. Iglica ząbek wyżej od najniższego. Świece kawa z mlekiem. Pomóżcie mało palić i zapierd**ć

      Komentarz


        #93
        A czyściłeś całe gaźniki?

        Komentarz


          #94
          dysze przedmuchałem i wymyłem, żadnego syfu w środku nie było. Na myjke ich nie dawałem. Ale zastanawiam się nad poziomem paliwa. Mam równo z kreską a nie ponad nią o te 5-6mm i zastanawiam się czy to ma wpływ. Czyszczenie jest istotne, ale chyba nie to muli sprzęta

          Komentarz


            #95
            Moim zdaniem słabsze "zbieranie się" może być wynikiem ustawienia iglicy ... u siebie po ustawieniu "na 2-gi od dołu" odczuwałem wyraźne braki w dolnym zakresie obrotów ... przeskoczyłem szybko na położenie "środkowe" - jest nieźle i spalanie przyzwoite.
            Podczas takiego "sprintu" do 100 brak (słabszy) dół może być odczuwalny...
            Jaro - żeby trampkowi dokopać startuj z 2 ... podciągnij na 8 tyś i 3 !!! - nawet przy "ekonomicznym" ustawieniu nie powinien mieć polotu...

            Komentarz


              #96
              5-6 mm mniejszy poziom paliwa będzie miał istotne znaczenie. A nie grzeje Ci się silnik nadmiernie ?
              sigpic

              Komentarz


                #97
                Pytanie co to znaczy nadmiernie. W korku wskazówka wychyliła sie poza pion, ale podczas normalnej jazdy po mieście i na trasie wskazówka jest na godzinie 11. Świece kawa z mlekiem.
                Ustawie poziom o te 5mm powyżej kreski i zobaczymy zmiane, bo wydaje mi się, że to to.
                Ja po zmianie nastawu iglic nie odczułem słabszego dołu. Zobaczymy jak będzie po ustawieniu poziomu paliwa. Jak to nie ot to będę szukał dalej. Nie dam się bić trampkom mając ponoć 20KM więcej

                Komentarz


                  #98
                  Iglice nie mają wpływu na sam dół, ale poziom paliwa już tak.
                  sigpic

                  Komentarz


                    #99
                    potrzebuje kupic dwie iglice, macie pomysl gdzie najlepiej?




                    Larsson Polska - dostawca techniki motocyklowej, skuterowej i warsztatowej. Dystrybutor renomowanych marek: Yuasa, RK, TRW, EBC, NGK, JM Products, Hiflo, Vesrah, Motul, Osram.


                    czy to sa dysze do naszych gazników?
                    Ostatnio edytowany przez rumpel; 2716.

                    Komentarz


                      Z rzeczy, które mi przychodzą do głowy to ASO albo kedo.com, może LukaSS ma jakieś dojścia jeszcze.
                      Jeśli iglice są wykolebotane to wypadałoby też zmieć ich rozpylacze (ta tulejka w którą wchodzi iglica) bo jest to właściwie komplet i zużywa się razem.
                      sigpic

                      Komentarz


                        niestety ale mam dwie różne iglice i dwie różne dysze.

                        Komentarz


                          Iglice to tyko oryginał z podkładką i zawleczką.... kosztuje to chorą kasę. Miałem ochotę też na dysze z Larsona ale w Wawie nie było wtedy żadnej dostępnej a spieszyło mi się i kupiłem używki w dobrym stanie.

                          Szukaj używanych po prostu i jak napisał Adam - razem z rozpylaczami w komplecie. Jeśli masz dwa rózne komplety to jeden z nich powinien być tym prowidłowym, więc zostanie Ci kupić jeden komplet.
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            Ja kupilem caly kompletny gaznik w super stanie na alledrogo od goscia spod poznania za 180zł bo tez mialem wytarta iglice a jak sie dowiedzialem ile sobie w yamaha zycza to podziekowalem
                            Enduro nie klęka
                            R 1100 GS '99 - limonka
                            Pajero 3.2 DiD '03

                            Komentarz


                              no to jakie to sa kwoty w ASO?

                              Komentarz


                                Wejdź na kedo.com wpisz "xtz needle" i znajdziesz. Wychodzi ok. 25e/gaźnik. Nie wiem czy w takim układzie nie wolałbym już zainwestować w kpl. naprawczy na cały gaźnik i wszystko od razu pozmieniać (ok. 50e/gaźnik).
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X