Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyciek z pompy wody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Wyciek z pompy wody

    Witam
    Na ostatnich wojażach pojawił mi się wyciek spod pompy wody. Zanim się za to miałem jak zabrać to już samo przeszło. Jako, że cudowne wyleczenia rzadko się zdarzają trzeba tam zajrzeć. Podobno sam uszczelniacz jest nie do zdobycia?? i tylko komplet z pompą. Jeszcze tego nie rozbierałem więc nie wiem jak to wygląda. Są na to jakieś patenty? Czy trzeba szukać całej pompy i może ma ktoś takową na zbyciu ? (w sensownym stanie)

    #2
    Odświeżę trochę temat bo chyba rozwiązałem problem może się komuś przyda, albo okaże się że wymyśliłem coś źle.
    Problem z wyciekiem z pompy wody pojawił się u mnie w połowie sezonu. Prowizorycznie ja przeczyściłem rozebrałem powymieniałem co się dało i pojeździła do końca sezonu. Teraz miałem czas się tym zająć. Kupiłem kilka pomp od tdma na wymianę jednakże ich jakość i stopień zużycia nie odbiegał od stanu zastanego w Teresie a niektóre były nawet gorsze. Po pomierzeniu pompy wyszło mi że da się tam wcisnąć simmering od strony wody. Schematycznie wyglądałoby to mniej więcej tak (sorki za mało techniczny rysunek):
    pompa-wody.jpg

    Komentarz

    Pracuję...
    X