Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dławi silnik przy szybkim odkręceniu manetki gazu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dławi silnik przy szybkim odkręceniu manetki gazu

    Witam jak w temacie....
    Po szybkim odkręceniu manetki silnik zaczyna sie dławić i albo bardzo przygasa albo gaśnie całkiem. Dodam jeszcze że przy wolnym odkręcaniu wszystko spoko i wkręca się na obroty normalnie. Co radzicie w tej sprawie ??? a i to duża Teresa !!
    Ostatnio edytowany przez pawelu571; 3360.

    #2
    Zrobić serwis gaźników.

    Komentarz


      #3
      czyli co ??? a może to nadmiar paliwa albo powietrza ?? ktoś może napisać coś więcej ??

      Komentarz


        #4
        Sprawdz filtry powietrza! u mnie objawy podobne wyczysciłem byłem akurat na trasie bo stało mi sie toi w albani i pomogło!

        Komentarz


          #5
          a sprawdzÄ™ to tzn filtry !!!

          - - - Zaktualizowano - - -

          jak myślicie filtry nowe czy np "wyprać" stare ??? bo słyszałem że tak robią chłopacy i chłopaki

          Komentarz


            #6
            Pranie papierowych filtrów to taki sobie pomysł można je ewentualnie delikatnie przedmuchać sprężonym powietrzem ale najlepiej wymienić na nowe. Chyba , że masz K&N to wtedy faktycznie się je myje.
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez pawelu571 Zobacz posta
              jak myślicie filtry nowe czy np "wyprać" stare ??? bo słyszałem że tak robią chłopacy i chłopaki
              To nic innego jak druciarstwo
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                stary! masz motocykl, Twoje hobby jest kosztowne, nie zalamuj nas pomyslami mycia filtrow (no chyba ze K&N), ktore kosztuje 40 pln.
                Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                Komentarz


                  #9
                  A w ogóle po co montować filtry? 😉

                  Komentarz

                  PracujÄ™...
                  X