Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skrzynia Biegów / Sprzęgło ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    To kupię całe używane sprzęgło, łożysko które mi się posypało i mam nadzieję, że problemy znikną.



    Mam zagwozdkę jeszcze: Odwołując się do linka powyżej, chcę kupić łożysko (#3), podkładkę? (#4) oraz (#14) jak najszybciej znaleźć to w katalogach dostępnych części na rynku?

    Na chwilę obecną Bardzo Wam dziękuję za pomoc!
    Ostatnio edytowany przez Boncki90; 4085.

    Komentarz


      #32
      Wchodzisz na stronę http://www.megazip.ru/zapchasti-dlya...3518649/clutch
      po boku masz nazwę części i numer katalogowy Yamahy, kopiujesz numer, wrzucasz w google i upewniasz się czy to jest to, jeżeli tak, to masz numer części.
      Dzwonisz do salonu Pana Yamahy, pytasz o ceny, następnie szukasz używek
      A tak serio, to spróbuj się skontaktować z LukaSS-em tu na forum, lub na xtzparts.com, chociaż coś tam się ludzie skarżyli, że zalatany jest.

      EDIT: jak kupujesz sprzęgło używane, to umów się na sprawdzenie i możliwość odesłania, bo to leciwy towar i czasami może mieć wady ukryte.
      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

      Komentarz


        #33
        Mam komplet który zalega - sprawdzony.

        Komentarz


          #34
          Cześć

          Podłączę się do tematu. Szukam łożyska nr. 31 (http://static1.megazip.ru/M/7d4/7d4a...2bee859107.png) Mam info ze już nie produkują takiego. Może komuś zalega lub już dopasował od jakiegoś innego sprzęta.

          pzdr.

          - - - Zaktualizowano - - -

          PS. czeczen podeślesz kilka fotek i jakieś info odnośnie ceny tu lub na maila k0nradp@wp.pl

          Komentarz


            #35
            Ja szukałem w sklepie z łożyskami i wymiarami się znajdzie, nawet chyba od 5 różnych producentów, ale ono ma igiełki na gęsto. Ale pomijając ten fakt to jest chyba ok. Chyba bo nie testowałem w moto jak chcesz to mogę ci zdjęcie wieczorem podesłać.

            Komentarz


              #36
              okey

              Komentarz


                #37
                Wymienione sprzęgło full opcja. Jak na razie hulaaaaaa!
                Dzięki wszystkim!

                Komentarz

                Pracuję...
                X