Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Miska olejowa - obudowa filtra oleju

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Miska olejowa - obudowa filtra oleju

    Bry.
    Mam pytanie: czy śruba przykręcająca obudowę filtra oleju do miski olejowej wkręca się w miskę, czy kartery? Oczywiście zepsułem gwint i nie wiem czy mam miskę kupić czy coś rzeźbić z gwintownikiem.
    Pozdrawiam, Dawid.

    #2
    Wydaje mi się że w kartery, ale sprawdzę to po poludniu. A nie widać tego w katalogu części?

    Komentarz


      #3
      Wszystkie śruby wkręcane są w karter.
      Helicoil i jedziesz.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Tutaj znalazłem coś takiego:

        Nie wygląda jak by wchodziło w karter, ale pewnie jest tak jak mówisz Marcin. Zepsułem gwint, ten który jest na godzinie "1" na tej focie.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez kalosh Zobacz posta
          Tutaj znalazłem coś takiego:

          Nie wygląda jak by wchodziło w karter, ale pewnie jest tak jak mówisz Marcin. Zepsułem gwint, ten który jest na godzinie "1" na tej focie.
          E to spoko, ja myślałem o tych przy samym filtrze, akurat te co masz urwane nie wchodzą w karter bo są krótkie
          Tu masz na zdjęciu



          Z resztą dla pewności zadzwoń do gościa co ma tą miskę to zrobi ci zdjęcie dokładne
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Niestety idą w karter, właśnie sprawdziłem

            Komentarz


              #7
              No trudno. Dzięki. Napisałem do gościa od aukcji, ale cisza. Będę musiał przekonać się sam.
              Dzięki wszystkim, pozdro, Dawid.

              Komentarz


                #8
                Witam

                Czy przy wymianie miski olejowej wystarczy odkręcić te kilkanaście śrób i wyjdzie po dobroci, czy może coś ją trzyma od środka, ewentualnie coś się rozleci i będzie poważniejsza robota?

                Pozdrawiam

                Komentarz


                  #9
                  Tak, wyjdzie po odkręceniu. A powypadać mogą oringi i tulejki, ale to zdejmuj powoli i będzie dobrze.

                  Komentarz


                    #10
                    Tak dla potomnych
                    000000094236-2.jpg
                    000000094236-1.jpg

                    Komentarz


                      #11
                      Zna ktoś może wymiary o-ringów przy filtrze oleju-duży i mały?

                      Komentarz


                        #12
                        Jak nadal potrzebujesz, to mogę zmierzyć jutro wieczorem.

                        Komentarz


                          #13
                          pomierz, i jak masz możliwość to zdejmij wymiary tej tulejki co w rurkę obudowy wchodzi...dzięki

                          Komentarz


                            #14
                            Mala uszczelka wew 12 zew 17
                            Duża 64 x 72
                            Tulejki nie mam oryginalnej

                            Komentarz


                              #15
                              Wymiary oryginalej tulejki od filtra oleju 12,7 x 10 x 7
                              90387-106w6
                              Mam takową na sprzedaż: http://www.xtzclub.pl/threads/12662-...205#post162205

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X