Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

xtz 750 przebieg 100 tys

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    xtz 750 przebieg 100 tys

    witam wszystkich
    nie za bardzo wiedziałem gdzie to pytanie powinno trafic ale generalnie chodzi o silnik.
    czy przebiegi ok 100 tys km na "terese" to raczej norma jak czytałem w opisach tego motocykla czy raczej trzeba się nastawić na niespodzianki silnikowe

    z góry dziękuje za podpowiedzi i pozdrawiam

    #2
    ja jak sprzedawalem swoja to miala 99800 i nowo kupujacy sie jaral, ze zaraz wyzeruje moto. Jesli jest zadbana, to ten przebieg nie robi na niej wrazenia, ale mowimy o ponad 20-letnich moto, to chyba jasne, ze w kazdym z nich moze sie czaic niespodzianka. Szczegolnie jesli sam nie rozbierales silnika i nie wiesz DOKLADNIE w jakim jest stanie.
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    Komentarz


      #3
      dzięki qpcio za opinie.Mam nadzieje ze nie wbije sie na mine choć moto wygląda na zadbane

      Komentarz


        #4
        Połowa z nich ma pewnie już raz przekręcony zegar A co jest w środku to nigdy nie wiesz, chyba że kupujesz od ojca albo brata.
        Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
        Adwenczur Klab FB
        Adwenczur Klab w sieci

        Komentarz


          #5
          Ja swoją zakupiłem w czerwcu z przebiegiem 52.000 km. Na 21 letni motor - raczej pasowałoby mi 152.000 km co daje ok. 8.000 km rocznie (a nie jest to wiele). W książce pojazdu jestem już ... 6-ty a w Szwajcarii ponoć było 2 właścicieli ... Nie robię z tego problemu, moto jeździ super i pali "na dotyk". A swoją drogą zadaję sobie często pytanie, czemu w tych sprzętach jak i innych podobnych z lat 90-tych zegary są do 99 tys. km ?

          Komentarz


            #6
            teresa po wizycie w serwisie (regulacja i czyszczenie gazników) sprawuje sie bardzo dobrze . koledzy z serwisu posprawdzali poza gaznikami jeszcze kilka innych rzeczy związanych z silnikiem i stwierdzili ,że serce ma jak dzwon pali bez problemu i równiutko chodzi. jedyny mankament na dzien dzisiejszy to kończąca sie regulacja linki sprzęgła. zastanawiam sie czy sprzęgło się kończy czy to tylko kwestia linki i klamki. Jak na razie wszystko działa

            Komentarz

            Pracuję...
            X