Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dostęp do świec

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Dostęp do świec

    Wg serwisówki należy zdjąć bak i airbox, ale i tak ciężko się dostać do świec. Nie ma jakiejś prostszej metody np. zdjęcie chłodnicy?

    #2
    Jest trochę niewygodnie, ale ja wymieniałem po odchyleniu chłodnicy.
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      #3
      Również ostatnio zmagałem się z tym problemem.
      Czytam w serwisówce..... Zrobiłem co kazali i co? .... kicha! Odchyliłem chłodnice i lux.... Ostatnio jednaj nie robiłem jak mówiła serwisówka a tylko odchylałem chłodnice i też się da. Faktycznie nie jest to za proste i jesli ktoś z was ma "niezłą łape" to proponuje rozwiązanie polecane przez serwis.
      Szczególnie problem jest z świecą lewą patrząc od frontu. Ja nie miałem z tym większych problemów. Szczególnie że jest to kwestia odkręcenia 2 śrub. Porównałem czas rozkręcania moto i chwili cierpienia wybieram tą dróga opcję.
      Im GORZEJ tym LEPIEJ.
      Nikt nie mówił że będzie letko.

      Komentarz


        #4
        zawsze wykrecam chłodnice bez problemowo idzie
        CBX 650 , Seven Fifty CB 750, KLR Tengai 650, XTZ 750 Super Tenere , Tundercat )))

        Komentarz


          #5
          A po wykręceniu podpierasz ją czymś czy wisi sobie na rurach?

          Komentarz


            #6
            Ja niczym nie podpieram, wisi na przewodach. Uważać musisz na kabel od wentylatora, kostka jest na ramie pod bakiem po prawej stronie i u mnie potrafi się wypiąć.
            Hvězdy chtějí patřit Tobě...

            Komentarz


              #7
              doladnie ja tak samo , chłodnica wisi sobie swobodnie i tak jak mowi xienciu trzeba patrzec na kostke bo mi raz sie wypieła i nie pokazywała temperatury cieczy ,ale to latwo naprawic ))
              CBX 650 , Seven Fifty CB 750, KLR Tengai 650, XTZ 750 Super Tenere , Tundercat )))

              Komentarz


                #8
                chłodnica to najprostsze rozwiązanie, wisi na wężach i można działać

                Komentarz


                  #9
                  ja zwalałem boczne plastiki i chłodnicę. najprościej

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X