Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kontrola i ew. regulacja luzów zaworowych robić samemu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    A czy ja też mógłbym prosić o taki poradniczek?? arkadiuszryszkowski@wp.pl

    Komentarz


      Poszło

      Komentarz


        Dzięki

        Komentarz


          Panowie, wielkie dzięki za poradnik- dzięki niemu wymiana łańcuszka oraz regulacja idzie jak na razie bez problemu

          Zbieram teraz wszystkie części i mam pytanie co do uszczelki dekla pompy oleju... moja jest w strzępach więc muszę zanabyć nową, w serwisie wołają prawie 80zł, zamienników pojedynczych nie znalazłem.

          Jak najlepiej to załatwić? jest sens wycinać ?

          Komentarz


            Zamieszczone przez jaczyno Zobacz posta
            Panowie, wielkie dzięki za poradnik- dzięki niemu wymiana łańcuszka oraz regulacja idzie jak na razie bez problemu

            Zbieram teraz wszystkie części i mam pytanie co do uszczelki dekla pompy oleju... moja jest w strzępach więc muszę zanabyć nową, w serwisie wołają prawie 80zł, zamienników pojedynczych nie znalazłem.

            Jak najlepiej to załatwić? jest sens wycinać ?
            możesz spróbować wycinać, ale dobrze byłoby mieć do tego takie wybijaki na otwory, w które wchodzą śruby.
            Weź dekiel i podjedź do firmy produkującej uszczelki, u mnie wzięli za to chyba ze 20 zł, ale dokładnie nie pamiętam, bo dorabiałem też do dekla od sprzęgła.
            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

            Komentarz


              A czy ja też mógłbym prosić o taki poradnik?? pawel.salbut@gmail.com

              Komentarz


                Zamieszczone przez jaczyno Zobacz posta
                Panowie, wielkie dzięki za poradnik- dzięki niemu wymiana łańcuszka oraz regulacja idzie jak na razie bez problemu

                Zbieram teraz wszystkie części i mam pytanie co do uszczelki dekla pompy oleju... moja jest w strzępach więc muszę zanabyć nową, w serwisie wołają prawie 80zł, zamienników pojedynczych nie znalazłem.

                Jak najlepiej to załatwić? jest sens wycinać ?
                odezwij się do lukassa, wczoraj brałem od niego ale nie wiem czy na pewno o tą chodzi ...

                Komentarz


                  wycinanie się nie powiodło, nie na moje nerwy oraz zdolności manualne . Zamówiłem u Lukassa, w sumie ostatnia już część i będę mógł składać.
                  Dajecie pod tą uszczelkę trochę silikonu?

                  Komentarz


                    Witam, mógłbym również prosić kopię poradnika na adres: newguy124@gmail.com ? Z góry dzięki.

                    Komentarz


                      Poszło

                      Komentarz


                        Dzięki !

                        Komentarz


                          Cześć.
                          Poproszę o kopię poradnika na aglazinski@gmail.com
                          PozDRo.

                          Komentarz


                            jeszcze nie sformatowany tekst:
                            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                            Komentarz


                              wielkie dzięki.
                              Fajna lektura.

                              Komentarz


                                witam was serdecznie.
                                jestem tu nowy i jak wiecie początki są trudne.
                                w mojej xtz 750 w posiadaniu od miesiąca robie kontrole sprzetu i miedzy innymi zawory i łańcuszek
                                na 1 cylindrze od rozrządu luzy mam takie
                                ssace 0,10 0,10 0,15 płytki grubość 176, 189, 179
                                wydech 0,25 0,25 na obu cylindrach uznałem ze jest ok bo 0,30 bardzo ciasno wchodzi
                                2 cylinder od rozrządu
                                ssące 0,10 0,05 0,10płytki grubość 181 191 181

                                co o tym sadzicie??

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X