Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pływający prędkościomierz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pływający prędkościomierz

    Przy wybojach, hamowaniu, przyspieszaniu "pływa" mi prędkościomierz, co może być tego przyczyną? coÅ› się obluzowało czy należy coś wymienić?
    dirtier, happier

    www.facebook.com/dalekadroga

    #2
    Przesmaruj linkę od licznika i powinno sie poprawić choć na pewno nie zniknie całkiem, dzieje się tak dlatego że zagina się linka na wybojach jak uginają się amory i wtedy linka ma większe opory przy obracaniu się w pancerzu. Nie zaszkodzi również sprawdzić mocowania pancerza do licznika i ślimaka napędowego a także kondycji kwadratu w którym siedzi linka.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Cezary Zobacz posta
      Przy wybojach, hamowaniu, przyspieszaniu "pływa" mi prędkościomierz, co może być tego przyczyną? coś się obluzowało czy należy coś wymienić?
      Miałem tak - obluzowało mi się mocowanie linki przy liczniku. Zamiast palcami dokręciłem mocniej kombinerkami i wróciło do normy. Przy okazji przesmarowałem.
      ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

      Komentarz


        #4
        Smarować albo wymienić i napewno problem zniknie.

        Komentarz


          #5
          Usunięte na żądanie użytkownika

          Komentarz


            #6
            Jakiej firmy linke do napedu licznika zakupic ?

            Komentarz

            Pracuję...
            X