Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klocki hamulcowe jakiego producenta polecacie ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Zamieszczone przez mietek Zobacz posta
    Co myślicie o SIFFERT MP204, SIFFERT MP161 ? Interesują mnie miękkie klocki. Podpisuję się pod założeniem, że lepiej wymienić klocki niż zarżnięte tarcze.
    Mam sifferty i całkiem spoko dają radę,nie niszczą tarcz,nie przegrzewają się w górach nie miałem na nich żadnych problemów ,dobrze jest lekko przeszlifować te wypustki,które chodzÄ… w prowadnicach zacisku bo nowe lubię się z początku lekko klinować i nie zawsze tarcza od razu je odepchnie(tylny zacisk ,z przodu elegancko)
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      #62
      Ja mam dość Ferrodo, ale dam im jeszcze jedną szansę. Na dniach przeszlifuję je papierem i jeszcze sprawdzę, jednak dzisiaj zamówiłem Vesrah-y z moto-łańcuchy za 85zł na tarczę. W brodę sobie pluję, że od razu nie sprawdziłem tego sklepu... Wywaliłem 210zł na klocki których już znieść nie mogę.

      Komentarz


        #63
        Zamieszczone przez dex Zobacz posta
        Ja mam dość Ferrodo
        Rozumiem że ci nie pasują ale o którym konkretnie modelu mówisz ?
        Ferodo FDB497 ag (drogowe) ł
        Ferodo FDB497 p (on/off road)
        Ferodo FDB497 sg (off road)
        Ferodo FDB497 st (drogowe)
        Nie chce aby ktoś stwierdził że bronie tej firmy ale kazdą firma wypuszcza badzie (czasem tylko pod inną nazwą) Więc proszę wyjaśnij jaki model klocków miałeś i dlaczego Ci nie pasują. Jeśli była by mowa o firma która ma jeden rodzaj klocków i były by kiepskie to rozumiem że można powiedzieć XXX- są d pupy ale jeśli jedna firma puszcza na rynek parę rodzajów klocków to myślę ze nie warto jej od razu skreślać.
        Nie sztuką jest na rozum napisać te są bee a te są OK.
        Im GORZEJ tym LEPIEJ.
        Nikt nie mówił że będzie letko.

        Komentarz


          #64
          Tak jak napisałem w 44 poście tego tematu są to FDB497p czyli ON/OFF Road Przeszlifowałem je w sobotę papierem, ale od tamtej pory nie jeździłem.

          Komentarz


            #65
            Witam możecie doradzić które klocki na tył są godne uwagi? http://moto.allegro.pl/listing.php/s...string=xtz+750

            Komentarz


              #66
              Nie bierz ferodo, ebc są też średnie. Najlepiej i najtaniej jest zainwestować w nissiny. Ew. Brembo się nadają.

              Komentarz


                #67
                Najtaniej jednak wychodzę GOldFren a jakością nie ustępują nissinom tak tu zachwalanym.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #68
                  Jeszcze powiedz gdzie więcej jeździsz ... jeżeli dużo błota i piachu to u mnie sprawdziły się Delty (z tyłu) a na przód daję obecnie Galfery i jest niedrogo a dosyć skutecznie.

                  Komentarz


                    #69
                    hmmm kolego w poniedziałek minie tydzien jak stałem sie posiadaczem ST i musze zmienic klocki z tyłu bo sie skonczyły a gdzie bede jezdził ?wiekszosc czarny i(czasem) takie tam smiganie po lesnych duktak,łąkach aż sie boje tej wymiany co ja sie na czytałem na forum o tych śrubach że tak sie ciężko odkrecają a potem trzeba kombinowac,rozwiercac to aż mi sie odechciewa tej wymiany no ale bez hebla nie idzie jezdzic to które polecacie?

                    Komentarz


                      #70
                      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                      Najtaniej jednak wychodzę GOldFren a jakością nie ustępują nissinom tak tu zachwalanym.
                      Masz na myśli klocki hamulcowe GOLDFRENa model: 009 AD, czy inny?

                      Komentarz


                        #71
                        Zamieszczone przez Szuryga Zobacz posta
                        hmmm kolego w poniedziałek minie tydzien jak stałem sie posiadaczem ST i musze zmienic klocki z tyłu bo sie skonczyły a gdzie bede jezdził ?wiekszosc czarny i(czasem) takie tam smiganie po lesnych duktak,łąkach aż sie boje tej wymiany co ja sie na czytałem na forum o tych śrubach że tak sie ciężko odkrecają a potem trzeba kombinowac,rozwiercac to aż mi sie odechciewa tej wymiany no ale bez hebla nie idzie jezdzic to które polecacie?

                        GoldFren będą ok

                        Komentarz


                          #72
                          Zamieszczone przez Myszak Zobacz posta
                          Masz na myśli klocki hamulcowe GOLDFRENa model: 009 AD, czy inny?
                          Numeru dokładnego nie pamiętam ale na pewno oznaczenie AD.
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            #73
                            Ja właśnie założyłem GOLDFRENa i jestem zadowolony. Ale nie zmienia to faktu że poważnie myślę nad oplotem
                            ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                            Komentarz


                              #74
                              Ja mam oplot i złote EBC. Zastanawiam się czy zmiana pompy hamulcowej na ostrzejszą da jakieś lepsze wyczucie hamulca.

                              Komentarz


                                #75
                                Zdecydowanie. Montowałem do ST pompę z Bandita 1200. Zdecydowanie wzrosła dozowalność.
                                sigpic
                                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X