Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rolki prowadzące łańcuch- zamiennik.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Rolki prowadzące łańcuch- zamiennik.

    Zaczerpnięte z niemieckiego forum:







    Pierdolnik pochodzi z KTM i jest praktycznie nieśmiertelny. Są modele na łańcuch 520 i 525.

    Po tłumaczeniu jedna z wypowiedzi:
    "Właśnie sprawdziłem w garażu, szyna jest zamontowana i nawet po ponad 110 000 km jeszcze w szczytowej formie."
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    #2
    Ale za drogie bo kosztuje w ASO całe 30zł nr części od lc4 adv 51103053000 albo exc różnych

    Ślizg faktycznie wytrzymuje długo ale na łańcuchu też widać zużycie płytek, ja w exc po sezonie zawsze przekładałem łańcuch na drugą stronę żeby równo się zużywał.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Na allegro znalazlem cos takiego

      Take care of your Tenere she will take care of you

      http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

      Komentarz


        #4
        To chyba ta pierwsza byłaby lepsza.
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          #5
          U mnie rolka umarla wiec musze cos wykombinowac
          Take care of your Tenere she will take care of you

          http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

          Komentarz

          Pracuję...
          X