Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zestaw napędowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Zestaw napędowy

    Może ktoś z Was w ostatnim czasie przekopał internet i kupił dobry zestaw napędowy w jeszcze lepszej cenie? Jeśli tak to podajcie konkretne namiary.
    Po co robić sztuczny tłok w sieci

    Z góry dziękuję!

    #2
    Polecam Motołańcuchy.pl na hasło XTZ Club może jeszcze zejdą z ceny.

    Komentarz


      #3
      Na Allegro po niecałe 300 zł bywają Łańcuch (podobno o-ring) i zebatki. Ale jakiej firmy to sam sprzedawca nie wie.
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        Ja kupowalem na motolancuchy.pl i wszystko gra, cena chyba tez najnizsza byla
        Take care of your Tenere she will take care of you

        http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

        Komentarz


          #5
          Do swojej tenerki tyle ze 660 kupowałem taki zestaw.



          Na tym nie nalezy oszczedzać. Dobrze miec olejarke zeby dłuzej móc sie nacieszyć takim zestawem... Mozna zapytać JAszczura z forum ile wytrzymuje taki naped.... u mnie przejechał z 5000 a ile on nanim juz zrobił to niewiem...

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez scorpion Zobacz posta
            Do swojej tenerki tyle ze 660 kupowałem taki zestaw.



            Na tym nie nalezy oszczedzać. Dobrze miec olejarke zeby dłuzej móc sie nacieszyć takim zestawem... Mozna zapytać JAszczura z forum ile wytrzymuje taki naped.... u mnie przejechał z 5000 a ile on nanim juz zrobił to niewiem...
            w swojej też mam zvmx ( do 660 kupowałem chyba 520 o ile mnie pamięć nie myli i zębatki Sunstar - również szczerze polecam ! - należy tylko go należycie smarować a będzie długo służył !!! ( możesz kupić i tańszy ale pojeździsz dużo krócej niż na zvmx ) Z drugiej strony jeśli będziesz chciał za rok sprzedawać moto to nie wiem czy jest sens kupować tak drogi łańcuch Jak kupowałem swój to słyszałem że na tych tańszych raczej bez problemu 12-15 tyś można zrobić.
            sigpic

            Komentarz

            Pracuję...
            X