Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

uchwyt rolki łańcucha

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    uchwyt rolki łańcucha

    Witam koledzy gdzie mogę kupić cały komplet , uchwyt plus rolka , tego co jest na wachaczy w xtz 660 91r.

    #2
    Ja kupiłem w ASO Yamahy koszt to o ile dobrze pamiętam około 16 zł.

    Komentarz


      #3
      o który dokładnie element ci chodzi?

      na wahaczu masz dwa ślizgi a dwie rolki są przykręcane do ramy, nad i pod łańcuchem
      duży ślizg kupisz u kolegi Lepi, reszta yamaha/kedo/ebay/Lukass

      Komentarz


        #4
        chodzi mi o rolke przykręconą pod wahaczem zaraz za dużą zębatką , rolkę z tym plastikiem 73640003_6_644x461_yamaha-xtz-660-tenere-.jpg

        Komentarz


          #6
          Zamieszczone przez Slacok Zobacz posta
          chodzi mi o rolke przykręconą pod wahaczem zaraz za dużą zębatką , rolkę z tym plastikiem [ATTACH=CONFIG]14272[/ATTACH]
          Nie do końca rozumiem czego potrzebujesz. Prowadnicę którą zamieściłeś na zdjęciu możesz kupić u mnie. Rolkę dołożę gratis jeśli chodzi o tą rolkę, która jest przy osi wahacza.

          Komentarz


            #7
            dokladnie potrzebuje tej plastikowej prowadnicy z rolka , ile za to bys chcial?

            Komentarz


              #8
              Tam nie ma żadnej rolki, i nie jest to też żadna prowadnica - to jest tylko taka plastikowa "płetwa" zabezpieczająca przed wkręcaniem się czegoś w zębatkę.
              Rolki są (powinny być) 2 ale dużo bliżej zębatki zdawczej (nad i pod wahaczem mocowane do ramy).

              pzdr, Adam
              sigpic

              Komentarz


                #9
                To nie jest płetwa bo to nie ryba

                Jak zwał tak zwał. W wielu motocyklach jest to także prowadnica zapobiegająca spadaniu łańcucha. Zabezpiecza oczywiście tak jak piszesz przed wkręcaniem się gałęzi. A rolki faktycznie są na drugim końcu wahacza. Wykonana z aluminium kosztuje 50 PLN.

                Komentarz

                Pracuję...
                X