Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koła do ST

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] koła do ST

    Temat kół do ST już pojawiał się w moich postach, mam następny problem.
    Ponieważ zakupiłem dużą Tereskę z kołami SM (felgi AKRONT3.5x17 oraz 4.0x17) jestem w trakcie wymiany przodu na 1.85x21 pozostaje jeszcze tył.
    Żeby nie ładować się w koszty mogę zostawić tył 4.0x17 lub dać przednią felgę do tyłu (wg P. Króla problemu z założeniem nie będzie). Jak to widzicie?
    Czy mimo dodatkowego kosztu wymieniać na 3.0x17? Jak pisałem we wcześniejszych postach planuję póki co jazdę po czarnym i od czasu do czasu szutry, drogi gruntowe.

    #2
    Skoro chcesz ograniczyć koszty to spróbuj zostawić te 4 cale i przejść ewentualnie na oponę 150/70/17. Wg. tej stronki; http://www.dunlopmotorcycle.com/fitment-guide/ np. triumph xc ma z tyłu nawet szerszą felgę.
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      #3
      Tak jak pisze Beniamin,
      ja bym zostawił 4 cale na tyle i wsadził 150tkę oponę, tak mam teraz w lc8 i jest git, oczywiście nie założysz 140tki bo bęzie za wąska.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz

      Pracuję...
      X