Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z felgą.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z felgą.

    Witam.
    Mam problem z felgą.
    Dzisiaj jeżdżąc po śniadanku okazało się, że zaczęło mi ubywać powietrza z przodku. Ale nie chodzi o to.
    Jak zdjąłem koło i rozebrałem zobaczyłem to...
    20150405_184409.jpg
    Według mnie to jest jej koniec ale może się mylę.
    Pytanie czy ktoś miał podobną korozję po wewnętrznej stronie felgi?
    Co najgorsza to nie jest jedyne miejsce. Jest ich chyba cztery. Mniejsze lub większe.

    - - - Zaktualizowano - - -

    Aha .
    W takim czy innym razie będę potrzebował sprawdzonejfelgi.
    Może ma ktoś na zbyciu?
    Ostatnio edytowany przez giani; 102.
    ...tylko silnych los obdarza hojnie...

    #2
    U mnie tak było w tylnym felunku. Ponieważ czas naglił (wyjazd), to kupiłem nówkę sztukę excela i zawiozłem do Króla żeby mi to zaplótł w nowe szprychy, ale po kieszeni zabolało. Najtaniej będzie znaleźć używkę bez takich wykwitów.

    Komentarz


      #3
      No właśnie też o tym pomyślałem.
      Tylko to boli
      A też chcę jechać za tydzień troszkę dalej niż po okolicznych lasach
      ...tylko silnych los obdarza hojnie...

      Komentarz


        #4
        Na forum ktos wstawial do sprzedania oba kola do st ostatnio. Tylko wymiana wchodzi w grę.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Giani, na FAT ktoś opisał, że wyczyścił i wyrównał te wszystkie wykwity, po czym załatał żywicą i po 50tys.km nic złego się z tym nie dzieje. Zawsze to jakiś ratunek zanim nie znajdzie się lepszej felgi.

          Komentarz


            #6
            Ooo.
            Ciekawe rozwiązanie. Tylko ten jeden co akurat jest na zdjęciu to jest dość głęboki. Nie dużo felgi już tam zostało.
            Zobaczymy.
            ...tylko silnych los obdarza hojnie...

            Komentarz


              #7
              Jakoś to szło ... "z gó..a bata nie ukręcisz" Kup jakąś obręcz 21 o właściwym splocie - nie musi być zaraz excel.... przepleć i spokój, albo całe kółko.
              np. to + szprychy http://allegro.pl/kolo-felga-przod-2...244350115.html

              Komentarz


                #8
                Ale to jakieś stalowe, brzydkie Mam całe koło z 3AJ, mogę za tyle popchnąć. Alu oczywiście, bez żadnych wykwitów. Ale zaplot przy dobrych wiatrach (wszystkie szprychy się nadadzą, w co wątpię), to + 150zł. Ja bym łatał i na spokojnie szukał całego koła z dużej teresy. Zawsze może się trafić kółko z dobrymi tarczami w komplecie, przydadzą się na przyszłość.

                Komentarz


                  #9
                  gdyby cie interesowało to posiadam oryginalną obręcz od przedniego koła do ST, w jednym miejscu zaczęła się utleniać ale tragedii nie ma.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X