Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

uszczelki do silnika - membrana pompy plaiwa - gdzie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] uszczelki do silnika - membrana pompy plaiwa - gdzie?

    obdzwonilem pare sklepow w poznaniu i nie mogli pomoc, nawet ze sciagnieciem - moze ma ktos pomysl gdzie pytac o takie drobiazgi jak membrany do pompy paliwa w xtz?

    bede jeszcze szukal w paru punktach lub warsztatach ale moze ktos ma juz sprawdzony zrodlo?
    lr-lr-saab-xtz

    #2
    ASO lub kupno używanej pompy - nikt się nie bawi w ściąganie tak niszowych drobiazgów (nawet w ASO mogą mieć pompę jako całość)
    sigpic

    Komentarz


      #3
      faktycznie nie ma tak pojedynczych elementow do zamowienia... pompa paliwa jest jako calosc, nie ma problemu zamowic i kupic ale jest to gruba moneta - wiec moze ktos ma jakas uzywke z rozbiorki motoru czy cos?
      lr-lr-saab-xtz

      Komentarz


        #4
        A możesz napisać ile sobie zażyczyli za pompę w ASO?

        Komentarz


          #5
          nie wiem czy to aso, pytalem w marex motor to 120 euro za nowke.
          lr-lr-saab-xtz

          Komentarz


            #6
            To cena yamahowa jak w Aso.

            Komentarz


              #7
              pompa paliwa.

              Witam wszystkich mam mały problem z pompom paliwa a mianowicie gdy moto postoi dłużej jak tydzień nie ma sposobu aby go odpalić, odpala dopiero gdy podczas rozruchu wtłoczę do baku pod dużym ciśnieniem powietrze z własnych puc (troche dziwny sposób ale skuteczny) wychodzi na to że membrana pompy jest uszkodzona i trzeba ją wymienić. I tu jest pytanko gdzie ją kupić i ile może kosztować a może by się bardziej opłacało kupić jakąś używaną pompę. co o tym sądzicie.

              Komentarz


                #8
                Coś gdzieś czytałem na forum że chyba samej membrany nie kupisz ale jeśli już to tylko yamaha,po drugie wydaje mi się że uszkodzona membrana spowodowała by wyciek paliwa bezpośrednio z pompki ale pewien nie jestem.Przyczyną trudności z odpalaniem gdy silnik jest zimny może być zbyt niski poziom paliwa w komorach pływakowych oraz ogólny stan gaźników sprawdził bym też czy wężyk od podciśnienia do pompki nie jest gdzieś zagięty.

                Komentarz


                  #9
                  W ASO nie kupisz elementów składowych pompy. Tylko komplet. Cena coś ponad 400 zł. Ja kiedyś kupiłem do swojej od TRX850 - trzeba tylko odwrócić mocowanie, do którego pompa jest przykręcana. Poza tym pracuje prawidłowo. Za uzywkę dałem coś koło 100 zeta.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X