Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakość filtrów powietrza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Jakość filtrów powietrza

    Witajcie,

    Musze kupić filtry powietrza i widzę, ze na allegro koszt jednego filtra to zakres cenowy od 39zł do 65zł. Czy ktoś może się wypowiedzieć odnośnie jakości tych filtrów względem oryginalnych? Warto kupować oryginały czy podróbki nie ustępują w zauważalny sposób oryginałom?

    Pozdrawiam
    Skowron

    #2
    Z zasady oryginał będzie zawsze trochę lepszy niż zamiennik, ale spokojnie kupuj te drugie
    Jeśli zamiennik to znanej marki, nie jakieś NoName niewiadomo skąd.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      Ja kupilem w IC Hilfo po 39zl/szt jeszcze ich nie zalozylem ale mysle ze na pewno beda lepsze niz obecne nie wiadomo kiedy zmieniane, dla przykladu K&N kosztuja 250zł/szt
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
        Ja kupilem w IC Hilfo po 39zl/szt jeszcze ich nie zalozylem ale mysle ze na pewno beda lepsze niz obecne nie wiadomo kiedy zmieniane, dla przykladu K&N kosztuja 250zł/szt
        Kupiłem takie same papierzaki... a K&N mam teraz i ich nie chcę, być może to wina gaźniorów ale nie mogę zapanować nad zestrojeniem ich z filtrami K&N, także K&Ny będą na sprzedaż w jakiejś dobrej cenie

        Komentarz


          #5
          Trzeba dac bogatą mieszankę i sportowy wydech, wtedy wszystko ładnie dostroisz
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz

          Pracuję...
          X