Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekielek komory pływakowej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Dekielek komory pływakowej

    Panie i Panowie, mam dość pilną sprawę. Przy kontroli poziomu paliwa w mojej XTZ 750 3LD wyszło na jaw, że nie ma rzeczy niemożliwych jeśli chodzi o mechanikę motocyklową. W dekielku lewego gaźnika (patrząc od tyłu motocykla) jest spora dziura, która była zalana jakimś poksipolem, w taki sposób, że cała ta masa zatykała dokumentnie odpływ paliwa i wywalała się na zewnątrz trzymając śrubę spustową tak, że mniej więcej 30 min trwała walka z możliwością jej odkręcenia. Tak to wygląda już po wyczyszczeniu z tej "naprawy"

    DSCF1916.jpg
    DSCF1917.jpg

    Czy spotkał się ktoś z Was z takim czymś? Miało to jakieś konsekwencje w przypadku Waszych maszyn? Oprócz oczywiście braku możliwości ustawienia poziomu paliwa...

    Sprawa jest taka: może ktoś wie czy taki dekielek pasuje z innych gaźników ? u mnie siedzą Mikuni BDST 38mm, wiem, że były też w innych motocyklach takie, Ducatach i Suzuki, ale dostęp do części póki co żaden. Po świętach spróbuję popytać w ASO, ale boję się poznać cenę

    A może wręcz ktoś ma taki dekielek na handel, poproszę tylko o podanie ceny i biorę od ręki. Oczywiście musi być w stanie niedziurawym

    #2
    prawdopodobnie będziesz musiał kupić cały gaźnik.
    kolega Jan25 jest z Pszczyny i sprzedaje Teresę na części. W rozmowie ze mną wspominał o logicznych cenach.

    Jeśli kupisz całość, to chętnie odkupię jeden z pływaków, albo nawet oba.
    Wezmę też węże odpowietrzające.


    Dogadamy się, reszta na PW

    pozdro
    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
    =>
    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

    Komentarz


      #3
      a może pospawać ,tam gdzie regenerują głowice spawają wszelkiego typu aluminium .Dziura jest na środku nie odkształci się i powinno być dobrze

      Komentarz


        #4
        Rozważałem spawanie, ale dziura wypada w takim miejscu, że to nie ma sensu, może nie oddałem tego na zdjęciu dokładnie... Ale dzięki uprzejmości i czujności kolegów z forum być może już jutro będę miał potrzebny fant, więc jest nieźle !
        Ostatnio edytowany przez tomasz; 2630.

        Komentarz


          #5
          Bynajmniej od TDM 850 3VD jest identyko. Zapewne od pozostałych TDM też.
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz

          Pracuję...
          X