Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

odpala i pracuje normalnie na nóżce ale jak go postawić do pionu gaśnie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    więc tak kolejna puzzel do układanki wstawiłem nowe zaworki iglicowe i nowe świece. objaw taki sam co jakiś czas strzał w tłumik i to całkiem niezły a i jeszcze jedno nie odpala jak stoi tylko muszę ją jeszcze bardziej pochylić na stronę nogi, jak przechylę na druga stronę tak jak bym miał nóżkę z drugiej strony pali i jest żwawy wkręca się na obroty i równo pracuje. niezłe czary mary. dziś jeszcze raz zrzucę gaźnik i zobaczę czy nie zapchały się dysze a może odmy od gaźników coś mają do tego wszystkiego

    Komentarz


      #17
      Weż sprawdz przewody od czujnika stopki i sam czujnik. Może rozłacza zapłon jak postawisz do pionu. CZesta przyczyna w st braku palenia i podobnych objawów.

      Komentarz


        #18
        a można go np. zablokować elektrycznie tzn, czy zewrzeć kabelki od wtyczki można żeby go wyeliminować

        Komentarz


          #19
          JAk najbardziej tylko nie pamietam czy maja być zwarte czy rozwarte. Po odłaczeniu chyba powinno działąc. Jak odłączysz to bedziesz wiedział. Wykluczysz chociaz to.

          Komentarz


            #20
            spoko ale to już jutro nie chce mi się moto z kuchni na ulice wyciągać

            a no i jeszcze pompę jutro sprawdzę może coś z membrana się stało i za dużo wachy podaje

            Komentarz


              #21
              Strzał z wydechu może wskazywać na jakiś problem elektryczny (jak pisał Scorpion) .... przerwy w dostawie prądu ... zerknij sobie spokojnie na przewody WN (przebicie.przetarty w jakimś miejscu) zasilanie cewki i na czujnik stopki j.w. , masa na silnik...
              Gaźniki rozumiem że już przeglądałeś dokładnie - wymieniłeś zaworki iglicowe - powinno być ok.
              Pływaki pracują płynnie bez przycinania ?
              Teraz szukałbym w kwestiach elektrycznych ..
              Ostatnio edytowany przez czeczen; 402.

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez grubens Zobacz posta
                jak podnoszę do pionu je już słychać że zwalnia na obrotach i gaśnie natomiast dodanie gazu zazwyczaj robi to szybciej.
                Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                Strzał z wydechu może wskazywać na jakiś problem elektryczny

                Przy kwestiach elektrycznych gaśnie od razu (tak jak po odłączeniu zapłonu, czy wrzuceniu biegu na otwartej stopce bocznej)

                Strzał z wydechu (moim zdaniem) wskazuje na problem ze złym składem mieszanki.
                "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                =>
                Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                Komentarz


                  #23
                  Wypadające zapłony dają strzały w wydech, niekoniecznie gaśnie.

                  Komentarz


                    #24
                    tak ale to zazwyczaj jest jeden strzał od nadmiaru zebranego paliwa od kręcenia rozrusznikiem

                    Komentarz


                      #25
                      no i po kłopocie okazało się że zapchana była dysza niskich obrotów po dokładnym wyczyszczeniu wszystko wróciło do normy

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X