Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XT 600 gaźnik regulacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XT 600 gaźnik regulacja

    Witam ostatnim czasie zajmuje sie xt 600 podajże 86r Opisze od początku jaki występował problem A wiec moto dopiero po dłuszej jeździe nabierało na mocy. Któregoś pięknego dnia juz tej mocy nie nabrało na mocy wiec postanowiłem zając się diagnozowaniem. Na pierwszy ogień poszedł gaźnik został wyjęty i wyczyszczony w myjce ultradzwiękowej bo było mocno zasyfiony ale nie przyniosło to zadnego rezultatu.Na chwile obecna moto po odpaleniu i podgrzaniu przy dodaniu gazu strzela w tłumik zauważyłem ze też czasem gaźnik dalej nie ma takiej mocy co powinno mieć co do regulacji gaźnika to pływak jest na 26 mm śruba od składu mieszanki wykręcona na 3 obr druga przepustnica otwiera sie 7mm w gaźniku podciśnieniowym zapinki na iglicach na srodnowych zapięciach Co radzicie zrobić bo ja sie jeszcze nie spotkałem z takim cięzkim przypadkiem regulowałem juz nie jeden gaźnik ale z tym jakoś nie mogę sobie poradzić.

    #2
    Zawory sprawdzałeś i przepustnicę podciśnieniową?
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Przepustnica nie ma sladow uszkodzen . Do zaworow zajze jutro . Wiecie gdzie mozna pobrac servisowke do tego modelu .a podczas wyjmowania gaznikow zauwazylem ze z gaznika.wychodza dwa przewody luzne tak jak by czegos brakowalo

      Komentarz


        #4
        Problem czasem zdaża się zasyfionym XT-ekom, jeśli poszukujesz więcej szczegółów, zajrzyj: http://forum.yamahaxt.pl/viewtopic.php?f=2&t=2995

        Komentarz


          #5

          Znajdź jeszcze z TT600, jest w lepszej jakośći.
          Zdaje się, że w serwisówce jest błąd odnośnie ustawienia pływaka sposobem na odwrócony gaźnik. Sprawdź poziom wężykiem.

          Komentarz


            #6
            A wiec zawory ustawione gaźniki również moto chodzi przystępnie ale dalej nie mam tej mocy co wcześniej. I dalej nie mogę zdiagnozować dla czego po nagrzaniu miała wiecej mocy jakieś pomysły ?

            Komentarz

            Pracuję...
            X