Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[750) zaworki ssania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750) zaworki ssania

    Drodzy forumowicze, a szczególnie Ci co rozbierali gaziory w ST. Poniżej zdjęcie mojego zaworka ssania (drugi w podobnym stanie). Chyba powinny być stożkowe na końcu-bez tego "nadgryzienia"? Proszę o pomoc. DSCF1629.jpgDSCF1630.jpg

    #2
    Powinny być takie; http://xtzparts.com/img/p/1/7/5/175-...ox_default.jpg
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      #3
      do wymiany

      Komentarz


        #4
        ciekawe czemu tak się wypaliło...zastanawiam się nad dotoczeniem trzpienia i wklejenia go w ewentualnie wywiercony otworek, bo wypaliło się raz to i wypali się drugi.
        A tak przy okazji ktoś może się wypowiedzieć na temat ustawienia iglicy? nie za bardzo to ogarniam. czym się kierować przy ustawianiu? Im wyżej iglica, tym bogatsza mieszanka? jak to się ma do śrubki składu mieszanki?

        Komentarz


          #5
          Nie drutuj w iglicy. Co tam chcesz kleić i jak? przekroje tak małe, że gówno z tego wyjdzie. 80zł kosztuje nowa u Łukasza - nie mało, nie dużo, ale dostajesz cały zestaw razem z oringiem i nie rzeźbisz. Wypalić się miało prawo przez 20lat chyba, nie? Śrubka sobie, iglica sobie. Przeczytaj wątek o redukcji spalania gdzieś na forum, było tam sporo opinii jak ludzie ustawiają gaźniki. Zanim zaczniesz jednak gmerać, ustaw poziom paliwa w należytym położeniu
          Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
          Adwenczur Klab FB
          Adwenczur Klab w sieci

          Komentarz


            #6
            poziom paliwa na pierwszy ogień pójdzie. Faktycznie chyba zrobię jak ustawa nakazuje...Jeżeli faktycznie to od nowości siedzi to nie ma co się zastanawiać. Kasę liczyłem, że poświęcę na membrany cut-off, ale okazały się ok więc po prostu nie zaoszczędzę.

            Komentarz


              #7
              No lepiej kupić, niż potem płakać że się chciało przyciąć jakieś kilkanaście zł Ja miałem TYLKO wymienić wałek zdawczy, a wyszło już tyle rzeczy przy okazji, że głowa mnie boli jak się do banku loguję, a jeszcze wszystkie uszczelniacze do kupienia i nadwymiarowe łożysko do zbieraka.. ;p
              Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
              Adwenczur Klab FB
              Adwenczur Klab w sieci

              Komentarz


                #8
                skąd ja to znam...no ale zadbana i doinwestowana babcia Teresa na pewno odwzajemni się w sezonie.

                Komentarz


                  #9
                  kupione i założone. Cena:18 zł zaworek, 18 zł uszczelka (moto klinika-szczecin, dystrybutor kedo)

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X