Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[660] Gaźnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Gaźnik

    Witam was panowie gdzie dostać prawą stronę gaźnika nową bez membrany ? Bo już ch.j mnie za przeproszeniem strzela z tym gównem. ośka przetoczona tulejki w gaźniku są dorobione a za ch.uja pana nie mogę doszlifować tej blaszki mosiężnej żeby dolegała do ścianek gaźnika jak tu doszlifuje to z drugiej się robi szczelina jak z drugiej to na przekór już nie mam nerwów na to może są jakieś sposoby na (dotarcie) tej przepustnicy ? Tam musi być w 100 % szczelne ?
    Pzdr ;/

    #2
    Kup za 100 czy 200zł drugi gaźnik mniej zmęczony i będziesz jeździł, drutowanie jeszcze nikomu nie wyszło dobrze, co z tego że szlifujesz blaszkę jeśli korpus już też jest wyrobiony.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Ale moim zdaniem powinno się ułożyć z czasem jeżeli nie ma luzu na ośce co nie ?

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Aruś13 Zobacz posta
        Ale moim zdaniem powinno się ułożyć z czasem jeżeli nie ma luzu na ośce co nie ?
        Jasne- jeśli do baku dodasz trochę pasty zaworowej to ułoży się znacznie szybciej

        Komentarz


          #5
          Nie no bez jaj wygląda mi na to że przez wytartą ośkę był luz i także wytarło tą blaszkę mosiężną. Oś ma nowe tulejki 0 luzu teraz tylko pytanie czy można dokupić samą tą blaszkę ? Jeśli nie to chyba muszę odwiedzić jakieś zakłady co mają laserowe wycinarki bądź komputerowa frezarki

          Komentarz


            #6
            Tyle, że przez ten luz wyciachało trochę aluminium z korpusu i nawet nowa przepustnica będzie miała prześwity.
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz


              #7
              Arusiu, a jaki Ty masz motocykl?
              Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
              Loud pipes save lives...
              https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

              Komentarz


                #8
                Łojek xtz 660 piotr 13 korpus równy jest

                Komentarz


                  #9
                  A tę równość to stwierdziłeś gołym okiem czy mierzyłeś? Czy przypadkiem nie jest już cokolwiek zowalizowany ?
                  Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                  Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                  Komentarz


                    #10
                    Nawet jakby był to można pod wymiar do miejsc wytarcia dorobić

                    Komentarz


                      #11
                      Mhm życzę powodzenia...
                      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                      Komentarz


                        #12
                        No bo nie wiem już co zrobić szukałem gaźnika ale nigdzie nie mogę znaleść :/

                        Komentarz


                          #13
                          Jak zwykle z tym pytaniem wiąże się koniec odpowiedzi

                          Komentarz


                            #14
                            Czego oczekujesz? W innym temacie który sam założyłeś dostałeś wszystkie możliwe odpowiedzi.

                            Komentarz


                              #15
                              Kup gaznik w dobrym stanie. KROPKA

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X