Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uszczelki gaźnika XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Uszczelki gaźnika XTZ 750

    Gaznik xtz 750.jpg
    DSC_0039.jpg

    poszukuję uszczelek nr 4 jak na załączonym zdjęciu, czy może ktoś z Was wie gdzie można to nabyć??

    Dziękuję z góry za pomoc.
    Ostatnio edytowany przez Pablo1972; 3434.

    #2
    Przerabiałem temat w innej jamaszce. Oringi dobrane w sklepie zdały egzamin. Ale wejścia są stożkowe i w związku z tym oringi są po dwa różne na stronę. Własciwie teraz bym zapytał w ASO za ile u nich taki trójnik.

    JUż widzę, że taka atrakcja, nowa kosztuje 3 funciaki na stronę ;]

    Komentarz


      #3
      Hello Prince, dzięki za odpowiedź, podpowiedz gdzie można to kupić, 3 funty, ale gdzie?

      Komentarz


        #4
        Powiem Ci, ze nie wiem. To było w pracy. Jak siebie znam to znalazłem numer katalogowy i wbiłem w wyszukiwarkę.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
          Hello Prince, dzięki za odpowiedź, podpowiedz gdzie można to kupić, 3 funty, ale gdzie?
          A w aso pytałeś?
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Marcin, jeszcze nie, ale podjadę i dopytam.

            Komentarz


              #7
              Pilnie potrzebne uszczelki komory pływakowej do 750 ,najlepiej Wa-wa i okolice .Tel.do mnie 501759782.

              Komentarz


                #8
                W razie czego, to mam stare gaźniki (jeden bez przepustnicy). W przypadku dużego ciśnienia mogę poratować (starymi) częściami. Proszę pisać najlepiej maila.

                Komentarz


                  #9
                  Dzięki kalosh ale już ogarnąłem temat.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X