Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Airbox nie pasuje

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Airbox nie pasuje

    No i mój pierwszy post.Mója pacjentka popuściła trochę paliwa więc zdjąłem bak i po bliższym kuknięciu okazała się że króćce ssące są docięte z węża.Kupiłem oryginalne założyłem i co?.Airbox nie pasuje.Te z węża były dłuższe natomiast oryginalne za krótkie brakuje 3-4 mm i jest inny kąt.Jakieś pomysły bo mi ręce opadły.

    #2
    Wcześniej jako zamiennik radziłem silikonowe kolanka, z tym że wówczas dotarłem do prostych:




    Znajomy założył i przez jakiś czas wydawało się OK. Przy kolejnym przeglądzie okazało się jednak, że rozwiązaniu brakowało "fabrycznego" kąta/zagięcia gum.
    Kumpel poszukał i zakupił coś takiego:



    Podobno pasuje jak ulał, w sensie nasadzenie/kąt łącznika.

    Komentarz


      #3
      Spróbuj najpierw założyć airboxa na gaźnik a dopiero później wciśnij wszystko w krućce.

      Komentarz


        #4
        Próbowałeś posmarować gumy Airbox-a czymś do poślizgu ja użyłem kremu niwea. Zacznij najpierw od ustawienia gum ,przyłóż do gaziorów,posmaruj siuwaksem i ma wskoczyć , ważne uważaj na mocowanie Airbox-a(to małe ucho) jest kruche.

        Komentarz


          #5
          Zastanawia mnie dlaczego ktoś użył trefnego zamiennika a oryginał nie pasuje.Problem w tym że niżej nie zejdę z airboxem bo oparł się na maxa.To tak jakby gumy się skurczyły.Czy to to częsty mankament?.Na razie jedyna opcja to wstawić przedłużkę 2-3 cm

          Komentarz


            #6
            Temperatura miała na to wpływ zdeformowało je trochę,pomóż im wejść na swoje miejsce,próbowałeś nimi obracać zmienić im kont względem gaźników,może to pomoże.

            Komentarz


              #7
              Nie wkładamy krućców na żadne smary czy kremy bo guma tego nie lubi Można płynem do naczyń a same krućce lekko pogrzać suszarką.
              Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
              Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

              Komentarz


                #8
                Spokojnie to tylko niwea

                Komentarz


                  #9
                  Ok.Dzięki za rady.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X