Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zawieszenie USD

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zawieszenie USD

    No i znowu pomęczę temat zawieszenia.
    Jaki jeszcze ciężkie moto oprócz KTM 900-coś tam ma zawieszenie up side down na tyle wytrzymałe żeby przełożyć je do ST. Co się nadaje na adopcję. Bo nie sztuką jest zamówić w African Queens kompletnego Marcoka i wydać 10000 zł.

    #2
    Z zawiasem USD jest troche kłopot w st bo lagi są grubsze w miejscu mocowania w pułkach, jak już to trzeba by przerabiać i zmieniać całość razem z pułkami, jeśli od KTMa to spokojnie od 640stki wytrzyma a od YAMAHY to swoją drogą zastanawiałem się kiedyś nad przełożeniem półek od TTR do mojej xt ale jakoś zawsze brakło weny
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
      Z zawiasem USD jest troche kłopot w st bo lagi są grubsze w miejscu mocowania w pułkach, jak już to trzeba by przerabiać i zmieniać całość razem z pułkami, jeśli od KTMa to spokojnie od 640stki wytrzyma a od YAMAHY to swoją drogą zastanawiałem się kiedyś nad przełożeniem półek od TTR do mojej xt ale jakoś zawsze brakło weny
      Z tym, że w KTMie sztyca jest niższa, więc trzeba ją dorabiać. A przy większym rozstawie półek nie wiadomo czy się pokryją ze zgrubieniami na lagach USD.
      Co do 640 na dawcę to zupełnie tego nie widzę - różnica 60 kilo, a dodatkowo w 640 (przynajmniej u mnie) te lagi są miękkie i mają duży skok, po założeniu tego do ST pływałoby toto niesamowicie.
      Pisałem wcześniej, że IMO USD w ST nie ma sensu, chyba, że dla sztuki. Lepiej odłożyć tą kaskę na jakąś małą wściekliznę, wtedy pomysły przerabiania szybko przejdą.

      pzdr, Adam

      P.S. Grubens - widzę, że z Wawy jesteś, może wpadniesz dziś : http://xtzclub.pl/threads/399-Tenero...=5600#post5600 ?
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Jak ma tylko dobrze wyglądać to elephant 900 z cagivy ma całkiem ładną zawiechę.
        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

        Komentarz


          #5
          Z tym, że nie USD ?
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Hmm. Chyba masz rację, ale na alle... jest zdjęcie z USD i to mnie zmyliło. http://www.youtube.com/watch?v=phz9WCDiKNs występują jednak dwie wersje
            Ostatnio edytowany przez Beniamin; 61.
            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

            Komentarz


              #7
              Sorry, wygląda na to, że był jakiś model/rocznik z USD jednak. Nie kojarzyłem, tym bardziej, że wiem, że w następcach Elefantów były fajne (magnum 50) zawiasy klasyczne
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez fxrider Zobacz posta
                Lepiej odłożyć tą kaskę na jakąś małą wściekliznę, wtedy pomysły przerabiania szybko przejdą.
                to chyba jest najlepsze wyjście i w sumie pewnie wyjdzie najpraktyczniej ale chyba nie najtaniej
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz

                Pracuję...
                X