Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Od 140 km/h teresa zaczyna nieźle myszkować aż strch jechać i trudno wyprowadzić !!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez Jarek11 Zobacz posta
    Nowe Denso po 300 km iskrzyło wokoło styków
    Za bogato i to stanowczo. Każde świece zabijesz.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #17
      Usunięte na żądanie użytkownika

      Komentarz


        #18
        co do spalania bartasa teresy jestem świadkiem ja tankowalem dwa razy gdy on raz co do bujania przy wiekrzych szybkościach powyżej 150km to zauważyłem że umnie występuje ono wzalżności od warunków pogodowych czasami buja czasami nie zależne jest to pewnie w dużej mierze od wiatru ale napewno zależy też od stanu zawieszenia więkrzość koncentruje się na przodzie a to z tyłu może być przyczyna

        Komentarz


          #19
          Może i masz rację , że z to z tylnego koła pochodzi przyczyna .
          Mam nadzieję , że tego nie powoduje szerszy łańcuch 520 DiD ?
          A może wina wahacza ?
          Z tego co piszecie innych też czasami wozi .
          Papacool

          Komentarz


            #20
            Witam.
            Ustaliłem przyczynę i podziele się z wami , otóż okazało się , że zgubiłem zawleczkę i tylne koło się trochę poluzowało.
            Jeszcze raz dziękuję za podpowiedzi.
            Przy okazji spytam jeszcze czy często się zdarza zerwanie nakrętki od małej napędowej zębatki ? Ja już 3 zużyłem.
            Papacool

            Komentarz


              #21
              A podkładkę zabezpieczającą przed odkręceniem masz?
              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

              Komentarz


                #22
                Jak dokręcasz nakrętkę na wałku zdawczym musisz dokładnie trafić w nitki gwintu bo gwint jest 18x1 więc bardzo drobny i łatwo można krzywo założyć nakrętkę a z racji tego że nakrętka jest z innego materiału niż wałek (bardziej miękka) urywają się nitki gwintu na niej a niby widać że się dokręca. Ja proponował bym poprawienie gwintu na wałku zdawczym narzynką i wykonanie nowej nakrętki ale z gwintem z gwintownika 1 lub 2 czyli o nie pełnym zarysie gwintu (żeby dokręcała się bez luzu na gwincie) bo pełny gwint może mieć już za duży luz na wałku i dlatego na nakrętce nie wytrzymuje po mocnym dokręceniu. Polecam też stosowanie kleju do gwintów przy montażu nowej nakrętki bo myślę że blaszane zabezpieczenie nakrętki też masz ?
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #23
                  Odświeżę temat.

                  Wczoraj zmuszony byłem lekko pogonić Tereskę w drodze do fabryki. Przy 120km/h zaczęła mi myszkować. Trochę strachu się najadłem. W robocie przeczytałem ten wątek i pomyślaÅ‚em, że dużo rzeczy przede mną do sprawdzenia...

                  Zacząłem od ciśnienia w oponach i bingo!

                  Za niskie było.

                  Dopompowałem i chodzi jak strzała!

                  Kamień z serca...

                  Komentarz


                    #24
                    U mnie myszkowanie, czy raczej ryba z moto zaczynała się czasami od 136. Ale stawiam ze spowodowane to było bocznymi kuframi. Do tej prędkości nie było żadnych objawów.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X