Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z dolnym łożyskiem amortyzatora

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    To jest dokładnie to samo łożysko co ja miałem, też firmy all balls. U mnie siadło bezproblemowo. Co do jakości to się nie wypowiem bo mam go max 2 miesiące.

    Komentarz


      ok czyli tez go założę, jak by nie patrzeć to prawie 3 razy tańsze niż oryginal

      Komentarz


        Dajcie proszę znać czy pasuje.

        Komentarz


          Tez je zamowilem , wiec bedzie kilku testerow.

          Komentarz


            ja niestety dopiero w sierpniu przetestuje, ale sprzedawca napisal mi ze wymiar zewnętrzny jest inny niż w oryginale ale ma jeszcze raz pomierzyć w poniedziałek wiec dam znac. Ale opinie od użytkowników, którzy zamówili, dla mnie mile widziane

            Komentarz


              Jakby ktoś chciał jeszcze jedną alternatywę przetestować, niech zobaczy tutaj:

              http://www.fluro.de/index.php/en/about-us/1014-dgxsw-ms
              Dokładnie łożysko 12.26. Koledzy z Włoch się tym bawili. Szczegóły tutaj:
              http://www.clubtenereitalia.it/index...er-mono-st-750

              Komentarz


                Przed chwilą zamontowałem łożysko . Pasuje idealnie wszystko. Uszczelniacze, spinki, podkładki , śruba. Wzrokowo wymiary są takie same, łożysko nabite z normalnym oporem , śruba nie ma luzu.

                Komentarz


                  Kolego ajej, zamawiałeś z tego linku, który wkleiłem?

                  Komentarz


                    Tak.

                    Komentarz


                      Szanowni w temacie łożysk dolnych amortyzatora - mam do wyboru łożyska dwóch producentów All Balls i Pro-X. Różnica cenowa jest pomijalna więc, które w Waszej opinii ma/może mieć lepszą jakość?
                      Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez Mondo Cane Zobacz posta
                        Szanowni w temacie łożysk dolnych amortyzatora - mam do wyboru łożyska dwóch producentów All Balls i Pro-X. Różnica cenowa jest pomijalna więc, które w Waszej opinii ma/może mieć lepszą jakość?
                        ene due rike fake nie znasz?
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          Aaaa..torba borba usme smake?
                          Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                          Komentarz


                            Najczęściej bywa tak że producent jest jeden, natomiast firm sygnujących swoją marką ten sam produkt wiele....

                            Komentarz


                              jak masz możliwość to porównaj pomacaj dotknij opaczaj żuć okiem ugryź itd heheeh i wybierz

                              Komentarz


                                Ja niedawno kupiłem oryginał trochę taniej (do 30 czerwca mają promocję w yamaha - tyle zniżki ile lat ma twoje moto)- może warto sprawdzić?

                                https://www.yamaha-motor.eu/pl/news/...aspx?id=639294

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X