Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mazursko-Litewska eskapada

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Trasa typowo turystyczna
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #32
      Piszę na przyszłość, w razie jakby komuś jakiś wybitny pomysł wpadł do głowy
      No heaven... no hell... only motór i Bartas

      Komentarz


        #33
        Nie, nie bez obaw jeśli już to tylko dobrze utwardzone gruntówki i leśne drogi dopuszczone do ruchu. Hardcoru nie będzie bo i maszyny nie są do tego zbyt poręczne i ma to być fajne spotkanie połączone z oblukaniem kilku fajnych miejscówek. A tak na marginesie to co oznacza twój nick Infi bo od kiedy jestem zarejestrowany na forum to tak czasem zastanawiam się nad znaczeniem niektórych nicków , mój to skrót od imienia i nazwiska. Czyżby skrót od słowa infiltracja
        Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

        Komentarz


          #34
          Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
          (..) A tak na marginesie to co oznacza twój nick Infi bo od kiedy jestem zarejestrowany na forum to tak czasem zastanawiam się nad znaczeniem niektórych nicków , mój to skrót od imienia i nazwiska. Czyżby skrót od słowa infiltracja
          Tak, infiltruje Bartasa
          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

          Komentarz


            #35
            Normalnie przestane tu zaglądać, żeby uniknąć posądzeń o kontrolowanie Bartasa biednego....


            Infi to skrót od Infanati, co tez z łaciny oznacza coś zbliżonego do dziecinności lub niewinności. No a "Bartasowa" to chyba nie trzeba tłumaczyć

            PS. Rootolf masz karną kolejkę na wyjeździe za te insynuacje
            Ostatnio edytowany przez Infi Bartasowa; 153.
            No heaven... no hell... only motór i Bartas

            Komentarz


              #36
              Trzeba tylko jeszcze jakis termin wykombinować.. Najlepiej jechać w piątek po pracy- dla ludków nie z Mazur-dotrzeć gdzieś np w rejon Olsztyna i rzucić kotwicę, sobota od rana w trasę tak, aby pod wieczór wylądować gdzieś pod granicą Litewską. W niedzielę z rana brać d... w troki i jechać zwiedzać zamek w Trokach Potem w miarę możliwości powrót- w niedzielę lub w poniedziałek. Całkiem możliwe, że udałoby się zaatakować Troki w sobotę późnym popołudniem, to niedziela byłaby na powrót, ale to już tak troche napięty terminarz, lepiej chyba lajtowo.

              No a termin:
              - początek maja -> kolizja z rajdem pałuk 30.04/01.05
              - termin zlotowy -> kolizja ze zlotem, część zainteresowanych może chcieć śmigać na zlot
              - inny
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                #37
                Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta

                No a termin:
                - początek maja -> kolizja z rajdem pałuk 30.04/01.05 (IMO odpada)
                - termin zlotowy -> kolizja ze zlotem, część zainteresowanych może chcieć śmigać na zlot (IMO odpada)
                - inny (jak najbardziej, np.9-10 kwietnia, 7-8 maj, 21-22 maj...)
                pogrubienie moje
                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  #38
                  trocin ma racje, z racji już lepszej pogody dla mnie też by było wygodniej i cieplej zaplanowac wyjazd na drugą połowę maja 20-22.05.2011. Dla mnie akurat by pasowało w piatek wyjechać do Was na mazury z wawy bo piątek w pracy bym wolny ogarnął. Czas pokaże bliżej wyjazdu bo Troki ładne
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #39
                    Na tą chwilę to i dla mnie termin w drugiej połowie maja by pasował.

                    Komentarz


                      #40
                      jak ustalicie wpiszcie w forumowy kalendarz (na głównej stronie na dole)
                      ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                      FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                      Komentarz


                        #41
                        Pod koniec maja jest ognisko w Bartasowym Lesie.
                        Może 10-12 czerwiec?
                        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                        Komentarz


                          #42
                          Dla mnie maj, Bo 10 czerwiec to tylko tydzień przed zlotem w Czechach, więc ostatni wolny czas żeby przygotować (zapakować) moto, zwłaszcza że ci co mają dalej, planują ruszać już w czwartek.

                          Komentarz


                            #43
                            Ognisko już ustalone wiec trzeba teraz zaproponować inny termin
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #44
                              Ale ognisko jest 27, a nie 7-8 maj. Chyba że zasada jeden event na jeden miesiąc, to wtedy w grudniu pojedziemy

                              Komentarz


                                #45
                                No to może zróbmy to jako majówkę w majowy weekend?
                                "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X