Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dalekadroga.pl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Przykre, ale jeżdżenie na luźnym łańcuchu się mści. Naciągnięcie to 5 minut roboty byle jakim kluczem nastawnym. Na pewno po drodze jakieś warsztaty występują.

    EDIT: myślałem, że teraz poszedł. A to było już parę tysiaków temu.
    Ostatnio edytowany przez Piotr_J; 2564.

    Komentarz


      #32
      Wrócił! Info z FB
      Po 39 dniach, ponad 11.5 tysiącach kilometrów, zjechaniu 10 i pół krajów oraz zrzuceniu 6kg wróciłem do domu. Pragnę od razu podziękować wszystkim tym którzy mnie wspierali, przede wszystkim sponsorom- bez was ta wyprawa by tak nie wyglądała, o ile by się w ogóle odbyła. Dziękuję również mojej Ewci kochanej dzięki której mogliscie czytać aktualne wydarzenia z trasy. Dziękuję bardzo Wam czytelnikom, za to, że jesteście i pomimo, że większości was nie znam osobiście to wydajecie mi się bliscy. Teraz cóż, zjadłem, wykapalem się i idę spać. Jutro powraca Nasz zachodni świat. Obiecuje jak najszybciej się ogarnąć i zabrać się za liczny materiał który przywiozłem.

      Czekamy na fotorelację!

      Komentarz


        #33
        Zgadza się, wróciłem cały i zdrowy. Wór przygód pełen po brzegi. Teraz zapewne zamilknę na parę dni (mam nadzieję, że będę słowny) i się ogarnę i porozliczam ze wszystkim.
        dirtier, happier

        www.facebook.com/dalekadroga

        Komentarz


          #34
          Świat, Samotność, Wytrwałość, Przyroda, Wolność, Historia, Ludzie, Adrenalina, Walka, Trud, Przygoda! Te słowa określają moje podróże i chyba każdy z podróżników dobrał by je podobnie. Dzięki zespołowi My Riot, który udostępnił fragment swojego utworu do tworzenia inspirujących filmików powstało poniższe energiczne łupnięcie! Jeżeli odbierasz choć część emocji, które mi towarzyszyły podczas tworzenia tego filmiku to udostępnij go i podaj dalej, Enjoy!

          dirtier, happier

          www.facebook.com/dalekadroga

          Komentarz


            #35


            tu też sobie pozwoliłem

            Komentarz


              #36
              Nie no, tutaj to już moje niechciejstwo i gapiostwo...
              dirtier, happier

              www.facebook.com/dalekadroga

              Komentarz

              Pracuję...
              X