Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ukraina, Zakarpacie na luźno, 4 dni, albo Bieszczady?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    nie ma opier.....nia siem

    Komentarz


      #17
      Nam podobny pomysł w głowach świta, ale chcemy na dłuższy wyjazd (ok. 2 tygodni). Tak , żeby ty były rasowe wczasy ze spaniem po zagrodach i offroadem. Data od 20 go sierpnia.

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
        nie ma opier.....nia siem
        to w drodze zahaczyć możecie o zlot w biebrzy
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #19
          Lepris, coś podobnego będę robił we wrześniu. Z plecakiem polecimy chyba na zlot do biebrzy i potem dalej na ukrainę w kierunku na odessę i krym. Pewnie zachaczymy też mołdawię. Też pewnie gdzieś z 2 tygodnie latania.
          Jeśli termin pasuje możemy skoczyć w dwa sprzęty.

          Komentarz


            #20
            to w drodze zahaczyć możecie o zlot w biebrzy
            mocno sie nad tm zastanawialem, ale termin wylotu nam sie zmienił prawdopodobnie o tydzien do przodu i tu chodzi o kwestie urlopowe, żeby lecieć nad biebrzę muszę miec piatek wolny, co zaś utracę na Ukraine, a i w pracy wolny piątek to chodliwy towar, co z momi wyjazdami to dość nagminne i nie chcę przeginać

            Komentarz


              #21
              Niestety, ale w związku ze sprawami finansowymi muszę wybierać albo Bieszczady, albo Biebrza - wypadło na Biebrzę.
              Bieszczady w przyszłym roku :/
              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

              Komentarz


                #22
                Ukraina i Zakarpacie

                Witam, właśnie wróciłem z tamtych stron. przekraczałem granicę w Krakowcu., stałem ok. 20 min. na Ukrainie kupiłem zieloną kartę za 50 hrywni (tyle kosztuje na motocykl 15 dni i jest obowiązkowa). Za Lwowem przenocowałem w motelu. Można we Lwowie w Cyrku (centrum miasta). Pojechałem do Kołomyi, a potem przez Kosów - malowniczą trasą - do Sołotwino, na słone jeziora. Nocowałem u znajomych. Dodam, że słone jeziora , to solanki w których ludzie się kąpią. zasolenie wody wynosi ok. 80%. Po drodze w Jasini jest hotel i w nim bardzo dobre warunki (u piekarza, nazywa się Jurij Suchowej). Cena paliwa A95 wynosi 10-11 hrywni/litr. Najlepiej tankować na OKKO lub WOG.
                pozdrawiam.
                Ostatnio edytowany przez Serval; 2852.

                Komentarz


                  #23
                  W połowie września planuje wyprawę na Ukrainę. Przez Karpaty i Krym chce przejechać off roadowo (trudność trasy trasy w sam raz na Mitasy E09 ) Spanie w namiocie i tanich kwaterach. Jadę XT 660 Jeśli ktoś chce się przyłączyć to zapraszam.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X