Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plany wyjazdowe na 2013

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Ładne traski macie w planach ,ja mam takie
    1 Zloty klubowe
    2 Ukraina lub Rumunia
    3 I jak się dopasuje to jesienią Maroko

    Komentarz


      #17
      Ja chyba się wybiorę z ekipą kielecką 28-04-2013 do 04-05-2013 na EnduRoMania - o ile nic dziwnego nie wypali jak zwykle :/
      Chłopaki bierą udział w zawodach, a ja SZUKAM KOMPADRE do spokojnej podróży po tamtejszej okolicy - Southwest of Romania, Caras-Severin County - niestety moje umiejętności nie są jeszcze wystarczające do startu :/
      może będziemy mieć jeszcze jedno miejsce dla moto i kierowcy, a może dołączy się do nas jakaś ekipa na moto

      Komentarz


        #18
        Pierwotny plan był taki żeby odwiedzić Władywostok oczywiście nie ma mowy o pokonywaniu tej samej trasy w obie strony. Później kolega namówił mnie do wspólnego wypicia , no powiedzmy piwa pod Mount Everest - ale jakoś ta ambasada Chińska jest mało przyjemna, więc zobaczę co z tego zostanie zrealizowane. Termin to lipiec- sierpień.
        Jakiś zlot prawdopodobnie też zaliczę, jak się uda to jeszcze o Rumunię zahaczę. Jeżeli nie wyrobię się z kasą i będę musiał odpuścić sobie Rosję lub Chiny to do Rumunii ruszam 07.07.

        Komentarz


          #19
          pomyślałem sobie, że ciekawie byłoby pojechać trasę Złombola 2013 w czasie Złombola
          byłoby wsparcie mechaniczne i mentalne

          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
            pomyślałem sobie, że ciekawie byłoby pojechać trasę Złombola 2013 w czasie Złombola
            byłoby wsparcie mechaniczne i mentalne

            Trasa idealnie taka, jak sobie kiedyś wymyśliłem, oczywiście ze względu na koszty. Ale jest jeden minus - przez Rosję jest płasko i w porównaniu do Skandynawii brzydko i nudno. Przynajmniej tak wygląda to na zdjęciach. Kto był w Szwecji czy Norwegii wie, jakie w myślach tam co chwilę ochy i achy. Niestety skandynawskie paliwo rujnuje budżet

            Komentarz


              #21
              Paliwo drogie w Skandynawii, ale XT600Z pije go w tak śladowych ilościach, że można to przeboleć

              Komentarz


                #22
                ale Karelia jest piekna i o tym tez wszyscy wiedza.

                Kraje nadbaltyckie moze motocyklowo nie sa jakies super ciekawe, ale sa bardzo ladne i sa tam takie szutry, ze samochodem (honda civic) jechalem 100 km / h. Jest piekna natura, piekna prowincja, wielkie puste plaze i urokliwe male miasteczka z kolorowymi drewnianymi domkami.

                Karelia jest na liscie. Doczeka sie.
                Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                Komentarz


                  #23
                  W tym roku nie mam planów motórowych zbyt ambitnych.
                  1. Zrobić moto
                  2. Przeprawić się nim na południe
                  3. Spot forumowy w zależności od lokalizacji
                  4. Zlocik w czerwcu

                  W wakacje planuję jechać do Azji ale nie na moto tylko z worem na plecach. Rosja, Mongolia, Chiny. Kupa urlopu potrzebna ale może damy radę

                  No i dookoła nowego komina - znaczy tego krakowskiego
                  Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                  Komentarz


                    #24
                    Ja w planach mam 2 wyjazdy, jeszcze nie wiem na który starczy czasu żeby się przygotować :

                    1. Norwegia - tradycyjnie chciałbym zahaczyć najpierw o Puszczę Notecką, potem promem do Norwegii, prawdopodobnie Nordkapp też będzie w planach.
                    2. Polska - jeżeli Norwegia nie wypali, trasa jeszcze nie planowana ale po głowie chodzą mi m.in Mazury i Bieszczady. Fajnie, że jest już kilka osób o podobnych planach.

                    Na razie sesja mnie blokuje, ale w lutym muszę się wsiąść za przegląd motocykla - posklejać, polutować, pomalować, nasmarować co trzeba i poprawić na co nie było czasu w sezonie Gaźniki już czekają w kolejce.

                    Komentarz


                      #25
                      Moje plany - Gibraltar na przelomie sierpnia i wrzesnia.
                      Poki co wiecej nie planuje, co najwyzej jakies weekendowki, bo nawet jeszcze nie wiem jak bedzie z urlopem na powyzsze.

                      Na Giblartar bede startowal z Norwegii, gdyby ktos chcial jechac, to mamy fajny punkt zborny u naszych znajomych w Heerlen (poludnie holandii).
                      Fajnie jest miec XT1200 ale jeszcze fajniej jest posiadac XTZ750 i XT1200

                      Komentarz


                        #26
                        Pierwszy sezon dla mnie, więc lokalnie:
                        -Poznań - Hel - szutrowo wzdłuż wybrzeża - Świnoujście - (może Rugia) - Poznań
                        -myślę, że zlot odwiedzę

                        Kamilltee, to MRU to otwarty wypad, można się dołączyć?
                        Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                        Adwenczur Klab FB
                        Adwenczur Klab w sieci

                        Komentarz


                          #27
                          będę informował jeszcze na m-c przed imprezą w wątku o MRU: http://www.xtzclub.pl/threads/8028-M...mi%EAdzyrzecki

                          w piątek planuję raczej kameralnie
                          ale ogólnie w sobotę po południu spotkanie dla wszystkich chetnych w Boryszynie + "zwiedzanie", w niedzielę przejazd legalny na północ
                          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                          Komentarz


                            #28
                            ok, dodałem sobie subskrypcje
                            Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                            Adwenczur Klab FB
                            Adwenczur Klab w sieci

                            Komentarz


                              #29
                              do wszystkich mord jadacych do Gruzji:



                              obczajcie tamte fotki...... obczajcie tamte miejscowki. piszcie do tego goscia, niech Wam cos podpowie, etc.

                              jak zobaczylem tamte zdjecia to chce wrocic tam jeszcze raz. nie wiedzialem o ponad polowie tych miejscowek.
                              Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                              Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                              Komentarz


                                #30
                                Czy ktoś był może ostatnio w Mołdawii i jest w stanie opisać na co zwrócić uwagę, czego się wystrzegać, itd.?
                                Planuję w tym roku połączyć przejazd przez Mołdawię ze zwiedzaniem Krymu.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X