Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plany wyjazdowe na 2013

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Mołdawia - normalny dziki kraj jedz bez obaw
    polecam odwiedzenie polskiej wsi Strycza i winnicy w Kiszyniowie

    Komentarz


      #32
      Właśnie przede wszystkim chciałem zahaczyć o Strycz i zaopatrzyć się w dobre winko w Kiszyniowie A jak wygląda sprawa z tamtejszą milicją? Sporo się naczytałem o szeroko zakrojonej korupcji i problemami na granicy ukraińsko-mołdawskiej na północy i mołdawsko-ukraińskiej na południu.

      Komentarz


        #33
        byłem dwa razy i ze strony policji totalny spokój ( jak już zatrzymają to raczej z ciekawości )
        co do Stryczy jak chcesz to poszukam @ do Karola u którego zawsze się zatrzymujemy
        bo w domu polskim zmieniła się kobita co go prowadzi i zrobiło się jakoś tak do du.....
        a granice robiłem z rumunią więc nie wiem

        Komentarz


          #34
          Jeśli jest jak mówisz, to będę spokojniejszy o policję. Jakby Ci się udało odnaleźć kontakt w Stryczy, to byłbym nie mniej wdzięczny

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez Myszak Zobacz posta
            Jeśli jest jak mówisz, to będę spokojniejszy o policję. Jakby Ci się udało odnaleźć kontakt w Stryczy, to byłbym nie mniej wdzięczny

            Lilia Górska
            mail: liliagur@rambler.ru
            tel (nie znam kierunku) 249 253 56

            Wiem, bo organizuję w tym roku wypad do Mołdawii. Po drodze atrakcje w Rumunii - transalpina i transfogarska. Oraz zamek Draculi (ten udawany, znaczy się )

            tutaj mapa z zaznaczonymi miejscami, które zamierzam odwiedzić https://maps.google.pl/maps?saddr=Pa...mra=ls&t=m&z=6


            wyjazd planuję na koniec czerwca.
            jest to wyjazd mojego klubu http://www.strangers.pl


            jeśli są jacyś zainteresowani dołączeniem, to proszę o kontakt.

            pozdr.
            "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
            =>
            Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

            Komentarz


              #36
              Zamek Draculi to jedna wielka komercha. Wczesniej (od strony Brasov) jest znacznie fajniejszy chlopski zamek w Rasnov.

              Do listy dodaj jakies miasteczko z Siedmiogrodu - mi sie bardzo podobala Shigishoara. No i jadac w strone Ukrainy, kolo Suczawy masz Bukowine - czyli polskie wioski oraz malowane monastyry.

              Rozwaz te Iasi - taki rumunski Krakow.
              Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
              Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

              Komentarz


                #37
                Zamieszczone przez _ja Zobacz posta
                Lilia Górska
                mail: liliagur@rambler.ru
                tel (nie znam kierunku) 249 253 56

                Wiem, bo organizuję w tym roku wypad do Mołdawii. Po drodze atrakcje w Rumunii - transalpina i transfogarska. Oraz zamek Draculi (ten udawany, znaczy się )

                tutaj mapa z zaznaczonymi miejscami, które zamierzam odwiedzić https://maps.google.pl/maps?saddr=Pa...mra=ls&t=m&z=6


                wyjazd planuję na koniec czerwca.
                jest to wyjazd mojego klubu http://www.strangers.pl


                jeśli są jacyś zainteresowani dołączeniem, to proszę o kontakt.

                pozdr.
                Dzięki serdeczne W Mołdawii planuję być w okolicach 1/2 tyg lipca, więc jakby wam się wyjazd przesunął - jest spora szansa na spotkanie

                Komentarz


                  #38
                  Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
                  Zamek Draculi to jedna wielka komercha. Wczesniej (od strony Brasov) jest znacznie fajniejszy chlopski zamek w Rasnov.

                  Do listy dodaj jakies miasteczko z Siedmiogrodu - mi sie bardzo podobala Shigishoara. No i jadac w strone Ukrainy, kolo Suczawy masz Bukowine - czyli polskie wioski oraz malowane monastyry.

                  Rozwaz te Iasi - taki rumunski Krakow.

                  Dzięki. Nie miałem jeszcze czasu na dokładne poczytanie o Rumunii. Muszę kupić przewodnik



                  Zamieszczone przez Myszak Zobacz posta
                  Dzięki serdeczne W Mołdawii planuję być w okolicach 1/2 tyg lipca, więc jakby wam się wyjazd przesunął - jest spora szansa na spotkanie

                  Spoko. Jak co - zapraszam.
                  "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                  =>
                  Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                  Komentarz


                    #39
                    Myszak posłałem Ci info na PW

                    Komentarz


                      #40
                      Na zdjęciu Karol z żoną

                      niezwykle mili i życzliwi ludzie, polecam smaczne marynowane pomidory

                      IMG-20120503-00567.jpg
                      sigpic

                      Komentarz


                        #41
                        Myszak o tym Ci pisałem na PW

                        Komentarz


                          #42
                          Już to wcześniej pisałem na Powitalni- na pewno czerwcowy zlot (1 noc- za blisko mieszkam i praca nie pozwoli 2 nocki) a potem w lipcu Polska dookoła- w miarę blisko granic- ale ważne dla mnie troszkę pojeździć po bieszczadach, potem szybkie przemieszczenie ściana wschodnią na mazury. Tam też jakaś pętelka. Potem- zaliczając Hel caaaaałe wybrzeże aż po Szczecin- mam nadzieje, że jeśli pogoda dopisze- to będzie punkt kulminacyjny podróży. Zawsze chciałem też zobaczyć Borne Sulinowo- jest stosunkowo niedaleko Szczecina- tam z tego co wiem jest też miejsce do pojeżdżenia off- roadowo. Ciekawi mnie również to Peenmunde- pożyjemy, zobaczymy czy mi czasu i chęci starczy. Co do zjeżdżania z tamtych okolic w kierunku domu (Tarnów), to przyznam szczerze jakoś te strony Polski w ogóle mnie nie pociągają i chyba wtedy po prostu wrócę najkrótsza drogą.

                          Jestem stosunkowo początkującym bikerem i nie wiem, czy chcę, żeby ktokolwiek ze mną jechał. Mam przesyt pracy, stresu z tym związanego i w ogóle całej tej prozy codziennego życia dlatego myślę, że te 10- 14 dni samotnie będzie dla mnie meeeega odskocznią. Z drugiej jednak strony towarzystwo to towarzystwo- no i bezpieczniej w każdym tego słowa znaczeniu. Hmmm jakieś podpowiedzi?
                          Ostatnio edytowany przez kopiboy; 3214.

                          Komentarz


                            #43
                            Wyprawa zakończona, 4 motocykle( XJ 900, TA, AT i ST), 5 osób, 4100km, Ukraina, w tym cały Krym i Mołdawia zjeżdżona. ST prócz szybko kończącej się górnej rolki napinającej łańcuch, przeszła wyjazd bezawaryjnie. Dla zainteresowanych - na szwajcarskich gaźnikach założonych przed samym wyjazdem i średniej prędkości przelotowej 80-120km/h( w zależności od stanu nawierzchni ) spalanie osiągnęło 5,88L/100km, we 2 osoby z pełnym 2 tygodniowym bagażem. Jak czas pozwoli, może uda się stworzyć krótką relację.
                            DSCN3836.jpg
                            Na mierzei arabackiej

                            Komentarz


                              #44
                              Hej,

                              może ktoś coś planuje na tydzień 9-16.08? Myślałem może o Węgrzech, marzy mi się transalpina ale nie lubię się spieszyć więc odłożę to na kiedy indziej . Jakby ktoś miał ochotę to zapraszam . Planu generalnie jeszcze nie ma, mam po prostu wolne i parcie na kmy ale bez pośpiechu i napinek . Kończę robotę 09.08 o 22 i wówczas chcę wyjechać z wawy. W robocie znowu muszę być 17 o 6 rano . Raczej szosowo bo gmoli jeszcze nie mam i umiejętności zerowe co do jazdy w terenie .
                              Używaj świata, póki służą lata.

                              Komentarz


                                #45
                                Zamieszczone przez gientki Zobacz posta
                                Hej,

                                może ktoś coś planuje na tydzień 9-16.08? Myślałem może o Węgrzech, marzy mi się transalpina ale nie lubię się spieszyć więc odłożę to na kiedy indziej . Jakby ktoś miał ochotę to zapraszam . Planu generalnie jeszcze nie ma, mam po prostu wolne i parcie na kmy ale bez pośpiechu i napinek . Kończę robotę 09.08 o 22 i wówczas chcę wyjechać z wawy. W robocie znowu muszę być 17 o 6 rano . Raczej szosowo bo gmoli jeszcze nie mam i umiejętności zerowe co do jazdy w terenie .

                                Pewnie powiesz, że się czepiam, ale transalpina, to nie Węgry

                                pozdr!
                                "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                                =>
                                Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X