Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Norwegia lub Szwecja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    słynny globus zimą



    i "midnight sun" latem ...



    znam takich co kopiowali zdjęcia z netu bo wstyd było się przyznać ... że akurat trafili na mgłe
    bezcenne ...
    sprawdziłem: z Trondheim na Nordkapp jest 1600 km ... z Oslo 2220km , z Malmo 2666 km .........w jedną stronę

    osobiście i prywatnie jestem zatem lekko sceptyczny

    - - - Zaktualizowano - - -

    Zamieszczone przez johny_b Zobacz posta
    Natomiast nie zgodzę się że na północ od Trondheim nic nie ma. Jest i to bardzo dużo. Fakt że zaraz na Trondheim w kierunku północnym jest płasko i nudno ale wystarczy odejchać jakieś 100-200km na północ a później na zachód i pojechać trasą RV17 w kierunku Bodø i jest bajecznie - wzdłuż atlantyku z wyspy na wyspę a po drodze mija sie jedyny w europie lodowiec który sięga do poziomu morza.

    PIĘKNA TRASA! Niech żałują ci co gnali trasą E6 do globusa
    Masz oczywiście rację - cała Norwegia jest piękna, i nawet 2 miesięcy mało by zobaczyć tam wszystko !
    Ostatnio edytowany przez kamilltee; 308.
    ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
    FB: http://www.facebook.com/kamilltee

    Komentarz


      #32
      Oj tam, oj tam! Po co od razu wszystko oglądać? Lepiej coś zostawić na następny raz.

      Komentarz


        #33
        Panowie napiszcie coś o Szwecji
        www.21brothers.eu - wytwórnia ROGALI i innych wypieków
        www.orangepower.pl - Forum fanów MPO

        Komentarz


          #34
          Wracając z Murmańska w lipcu chce jechać przez Norwegię. Mam pytanie o opony w Naszych moto czy starczą na przejechanie trasy powrotnej.. będą po 4 tyś w Rosji. Ile robisz na kapciach?

          jrgostek

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez jrgostek Zobacz posta
            Wracając z Murmańska w lipcu chce jechać przez Norwegię. Mam pytanie o opony w Naszych moto czy starczą na przejechanie trasy powrotnej.. będą po 4 tyś w Rosji. Ile robisz na kapciach?

            jrgostek
            Pytanie jeszcze, jakie to opony??

            Ja robie na oponie okolo 6-7 tys tu w Norwegii ale to nie regula bo teraz sa rozne drogi. Jest sporo nowych odcinkow, a nowy asfalt tak nie tnie, co innego stary (ten jasny).
            Fajnie jest miec XT1200 ale jeszcze fajniej jest posiadac XTZ750 i XT1200

            Komentarz


              #36
              ja mogę potwierdzić iż*pólnocne asfalty norwegii ciachają opony strsznie...
              www.21brothers.eu - wytwórnia ROGALI i innych wypieków
              www.orangepower.pl - Forum fanów MPO

              Komentarz


                #37
                Jeżdżę na METZELER/TOURANCE EXP są nowe po przejechaniu do Murmańska będą miały 3500tyś plus 5tyś przez Norwegię może starczą.

                Komentarz


                  #38
                  Tez mialem zalozone te opony, w sumie to przod jeszcze jest, a tyl zciachalem na winklach . Wiec tak tyl wytrzymal 9 tysi z czego 7400 u poprzedniego wlasciciela, natomiast przod ma juz cos okolo 12 tysi i jest juz kiepski, ale jeszcze moze z 2 tysiace wytrzyma, zobaczymy.
                  Wystarcza Ci te gumy raczej nie powinienes miec problemow, a gdybys mial problemy w Norwegii to dawaj znac, u mnie zawsze jakis komplet gum w zapasie jest maszyny do wymiany tez
                  Fajnie jest miec XT1200 ale jeszcze fajniej jest posiadac XTZ750 i XT1200

                  Komentarz


                    #39
                    No to podbudowałeś mnie...............tysiak zaoszczędzony na wachę

                    Komentarz


                      #40
                      Jak ktoś chętny na Norwegię to od niedzieli zapraszam bo w sobotę jadę ale nie na moto

                      Komentarz


                        #41
                        Zamieszczone przez lutek73 Zobacz posta
                        Jak ktoś chętny na Norwegię to od niedzieli zapraszam bo w sobotę jadę ale nie na moto
                        a na rybki można wpaść?
                        www.21brothers.eu - wytwórnia ROGALI i innych wypieków
                        www.orangepower.pl - Forum fanów MPO

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X