Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ściana wschodnia - północna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    [ATTACH=CONFIG]1328[/ATTACH]

    :p
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #77
      Usunięte na żądanie użytkownika

      Komentarz


        #78
        Oby nie w rowie

        P.S. Nie ma mocowania w namiotach na pasie granicznym. Straż Graniczna okropnie goni. Mają też motocykle i kłady
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #79
          Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
          Oby nie w rowie

          P.S. Nie ma mocowania w namiotach na pasie granicznym. Straż Graniczna okropnie goni.
          Do mojej żony to przemawia w 100% że nie będzie spania w namiotach, m.in. dlatego ją namawiam i już prawie się zgodziła
          Mnie by interesowały dwa noclegi, z piątku na sobotę i z soboty na niedziele
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #80
            Myslę, że gdyby się spręzyć, to można nawet w sobotę wieczorem zakończyć rajd.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #81
              Trasę do kózek znam więc jak by co to możemy się spotkać koło mostu jak by co będę dzwonił wcześniej i pytał o położenie grupy

              A tak w ogóle to jadą jakieś dziewczyny albo żony kierowników? Bo moja pyta się o żeńskie towarzystwo.
              Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #82
                LukaSS: w czwartek (22 lipca) rozpoczyna się wycieczka, czy jest to dojazd do miejsca wypadowego i rozpoczęcie wycieczki jest 23 lipca?
                "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                Komentarz


                  #83
                  Myślę, że z rana - 10-11 wystartujemy (może wczesniej). Trzeba się spakować, omówić trasę, zjeśc coś większego i w drogę.

                  Uważam, ze nie trzeba lecieć "na łeb na szyję". to ma być wyjazd urlopowy, bezstresowy
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #84
                    Słuchajcie, potrzebuję jakiś namiar tel. do kogoś kto na pewno będzie, bo jest możliwe, że uda się doturlać

                    Pozdrawiam,
                    Gosia
                    Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                    Komentarz


                      #85
                      Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                      Myślę, że z rana - 10-11 wystartujemy (może wczesniej). Trzeba się spakować, omówić trasę, zjeśc coś większego i w drogę.

                      Uważam, ze nie trzeba lecieć "na łeb na szyję". to ma być wyjazd urlopowy, bezstresowy
                      Łukasz, rozpoczęcie wycieczki, czyli ten wyjazd w okolicach godz 10-11 jest w czwartek, czy w piątek?
                      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                      Komentarz


                        #86
                        Piątek rano (dla kogo rano to rano )

                        Ale chwyla..... Nie pytajcie prosze mnie o wszystko, sami też coś proponujcie drodzy Państwo

                        Ja jeszcze mogę powiedzieć, że... proponuję wzięcie ze sobą namiotu, śpiworu, karimaty, czegoś do jedzenia, niezbędnika, jakiegoś garnka i przeciwdeszczówki. Dlaczego? Moze się zdarzyć, że padniemy gdzieś pomiędzy miejscowościami, a nie wszędzie jest baza agroturystyczna. Dobry pomysł czy zły? Ja i tak biorę.

                        I... zapasowy regulator napięcia niech ma każdy, kilka niezbędnych kluczy, jakieś bezpieczniki (o ile ma akie w moto), śrubokręt. Szaleństwem by były chyba łyżki i łątki? No i oczywiscie mapę, bo GPS wcale nie jest jakiś niezbędny.
                        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                        Komentarz


                          #87
                          LukaSS, przekonałeś mnie biorę śpiwór;-)

                          Komentarz


                            #88
                            Jeżeli uda mi się pojechać, to będę mieć ze sobą i śpiwór i namiot i inne takie, bo na Białoruś i tak zabieram, to będzie jak znalazł

                            Pozdrawiam,
                            Gosia
                            Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                            Komentarz


                              #89
                              Gosia, będę Ciebie terroryzował, żebyś mi poopowiadała o Białorusi. Bardzo lubię ten kraj
                              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                              Komentarz


                                #90
                                No dobra. Ja mam jeszcze szybkie pytania (pewnie są gdzieś w tym wątku):
                                1. Gdzie start
                                2. Kiedy start - dzień i mniej więcej godzina
                                3. Gdzie meta

                                Pozdrawiam,
                                Gosia
                                Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X