Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ściana wschodnia - północna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    Zacytuję sam siebie bo nikt na razie nie napisał odpowiedzi na moje pytanie .

    Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
    A tak w ogóle to jadą jakieś dziewczyny albo żony kierowników? Bo moja pyta się o żeńskie towarzystwo.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #92
      No jak się wszystko uda to przeca ja będę

      Pozdrawiam,
      Gosia
      Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

      Komentarz


        #93
        Cześć

        od dłuższego czasu śledzę ten wątek i łamię się - nie wiedziałem jak będę mieć z robotą i trochę daleko jak na weekend.
        Ale już zacząłem napalać się na taki wyjazd, nie znam tamtych stron a chciałem je zobaczyć.
        Jeśli nie będzie zapowiadać się deszcz albo okropne upały to jadę (jeszcze nie mówiłem szefowi ale na pewno będzie zadowolony)

        Czytam że namioty trzeba zabrać, a jak z jedzeniem planujecie-konserwy menażki i maszynkę trzeba zabrać rozumiem? Mi pasuje biwak i gotowanie samemu (ale się dostosuje do większości)
        Nie mam łyżek - tych do opon do jedzenia mam (przyszła teściowa mi dała z nierdzewkiha i drewniane też tylko narzeczona nie pozwoli zdejmować nimi opon bo pilnuje żebym ich nie porysował).
        Przyjmiecie mnie do ekipy jeśli zabiorę więcej sztućców imbusów i sznurków???

        Aktualizuję listÄ™.

        1. Szymek (zależy jak się potoczy sprawa z kolektorami)
        2. LukaSS Jeśli nie będą zapowiadać licznych burz, oberwań chmury i innego szaleństwa to jadę.
        3. Laguna
        4. Camel DR
        5. Bladyxtz
        6. Giani
        7. Rootolf
        8. Tomur (zależy od pogody)
        9.

        Komentarz


          #94
          Laguna wpadł na pomysł dla Gosi -> wyślij motocykl Catem !
          a wogóle to każdy z Was powinien mieć ich numer wklejony do dowodu rejetracyjnego
          W razie awarii za jakieś 200 zł (mówię z pamięci) dowożą profesjonalnie motocykl w 48 h w dowolne miejsce w Polsce (a działają chyba też międzynarodowo)
          (+48 22) 721-78-00 ; (+48 22) 392-41-00 ; (+48 32) 775-77-40; (+48 71) 399-49-09 ; (+48 52) 348-08-55 ; (+48 12) 632-54-72

          spis numerów


          opis usługi


          sprawdzone - firma mega profesjonalna, cena do przyjęcia biorąc pod uwagę taką sytuację:
          - awaria 300-800 km od domu
          - musisz zostawić moto - pojechać po auto (lub zadzwonić po busa, lawete),
          - auto musi pokonać drogę w obie strony
          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

          Komentarz


            #95
            Dzięki za info, skopiuję tego posta do innego wątku - może się komuś przyda. OK - już widzę, że w 'poradach' się pojawił
            Qrcze, a już zdążyłam na chwilę zapomnieć o tej akcji, która stanowi dla mnie nie lada logistyczne wyzwanie.. Jak się uda, to Adam w łykend pojedzie na wycieczkę moim motórem i zostawi mi go u mojego kolegi pod B-stokiem. Ja się jeszcze trochę waham, bo to dużo zawracania d.. a ja nie lubię robić kłopotu

            Pozdrawiam,
            Gosia
            Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

            Komentarz


              #96
              Ale generalnie z tym Catem to całkiem niezły pomysł..
              Trochę kosztuje ale nic nie jest za darmo i inny wariant też kosztuje nie tylko pieniądze ale również czas tym bardziej, że nie mój
              Do przemyślenia

              Pozdrawiam,
              Gosia
              Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

              Komentarz


                #97
                Zamieszczone przez Gosienka Zobacz posta
                Ja się jeszcze trochę waham, bo to dużo zawracania d.. a ja nie lubię robić kłopotu
                A wiesz co grozi za takie pisanie?
                sigpic

                Komentarz


                  #98
                  Zamieszczone przez fxrider Zobacz posta
                  A wiesz co grozi za takie pisanie?
                  I wyszło szydło z worka
                  Będzie sesyjka rozbierana w namiocie
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #99
                    Pany, tylko pierwszy nocleg będzie zarezerwowany, a reszta? Jak wypadnie. Moze namioty będą zbędne? Kto wie gdzie i kiedy dojedziemy. Adventure

                    W sumie Gosia będzie miała namiot i śpiwór, chyba się wszyscy pomieścimy


                    A tak serio: na ile osób mam robić rezerwację? 10, 12?
                    Oblukajcie te linki w pierwszym poście, linki z kwaterami i mówcie czy się podoba czy nie. A w ogóle coś decydujcie, chyba, że wolicie żebym po swojemu załatwił
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez Gosienka Zobacz posta
                      No dobra. Ja mam jeszcze szybkie pytania (pewnie są gdzieś w tym wątku):
                      1. Gdzie start
                      2. Kiedy start - dzień i mniej więcej godzina
                      3. Gdzie meta

                      Pozdrawiam,
                      Gosia
                      Tam gdzieś niedaleko Białegostoku, na mapce trza luknąć. Meta? Może np. nad jeziorem Białym koło Włodawy - wpadkujemy się na festyniarskie dni krokodyla? (będziesz miałą blisko na Ukrainę)
                      Moze i tam. Przy okazji pojedziemy do obozu zagłady (w pobliżu), który Niemcy zniszczyli podczas wycofywania się.
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                        I wyszło szydło z worka
                        Będzie sesyjka rozbierana w namiocie
                        Oj, Łukasz..
                        Naprawdę się odechciewa jechać jak ktoś takie teksty strzela

                        Poważnie mówię. No nic, jeszcze przemyślę sprawę..

                        Miłego wieczoru, ja wracam do pracy, pozdrawiam,
                        Gosia
                        Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                        Komentarz


                          Oj, przepraszam, nie gniewaj się. Żart
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            Usunięte na żądanie użytkownika

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                              Pany, tylko pierwszy nocleg będzie zarezerwowany, a reszta? Jak wypadnie. Moze namioty będą zbędne? Kto wie gdzie i kiedy dojedziemy. Adventure

                              W sumie Gosia będzie miała namiot i śpiwór, chyba się wszyscy pomieścimy


                              A tak serio: na ile osób mam robić rezerwację? 10, 12?
                              Oblukajcie te linki w pierwszym poście, linki z kwaterami i mówcie czy się podoba czy nie. A w ogóle coś decydujcie, chyba, że wolicie żebym po swojemu załatwił
                              Co do wyboru miejsca to pisałem już wcześniej ja jestem za ostatnim miejscem z listy propozycji.

                              Komentarz


                                Co do wyboru pierwszego noclegu to ostatni z listy albo przed ostatni (nocleg od 30zł - to już nie jest żle) takie moje skromne zdanie.
                                Jak przewidujecie aprowizacje. Będziemy szukać knajp czy wieziemy prowianty, maszynki i potem gotowanie w jakimś ładnym miejscu na trasie (to drugie rozwiązanie preferuję)

                                PS Będę chciał numer tel do kogoś z ekipy żeby was znaleźć jak by co.
                                Ostatnio edytowany przez Tomur; 101.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X