Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okolice PUŁAW i DĘBLINA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Też fakt
    ...tylko silnych los obdarza hojnie...

    Komentarz


      Trocin, liczyłeś ile wejdzie sztuk na oponę?

      Komentarz


        Dokładnie nie, ale ok 200szt na oponę, jakieś 3kg dojdzie na każde koło śruby, po dwie podkładki i nakrętka...
        Na tygodniu się tym zajmę...
        Enduro nie klęka
        R 1100 GS '99 - limonka
        Pajero 3.2 DiD '03

        Komentarz


          http://allegro.pl/kolce-do-opon-cros...913139685.html Ciekawe czy zadziała, cena i prostota montażu zachęca.
          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

          Komentarz


            To bez sensu... chyba ze do skutera...

            Ja chcę zrobić coś podobnego, tylko na kostkach :



            Oczywiście podkładek kleił nie będę, bo śruby idą w kostki, u mnie kochy mają jeszcze po 1cm.
            Czyli śruby szóstki, długość zmierzę, piątki na boki kostek zeby o wahacz nie zaczepiały, na przód też moze piątki, zobaczymy... Śruby oczywiscie utwardzane, z półokrągłym łbem na krzyżak najlepiej... śruba ma wystawać ok 10-15mm poza nakrętkę... śruba w każdej kostce... i nie trzeba ich ostrzyć, i tak zrobią robotę.
            No i po przykręceniu każda nakrętka smarknięta migomatem zeby sie nie odkręciła... w choooy roboty... ale to bedzie zrobione dobrze i na długo... Podobno 2 sezony można przelatać na tym patencie, nawet jak śruby się zjadą to nakrętki zostają i będą robić... oczywiscie tylko off... na czarnym trzeba powoli i ostrożnie ale za to w terenie ogień wszędzie a ja jeżdżę 99% off
            Enduro nie klęka
            R 1100 GS '99 - limonka
            Pajero 3.2 DiD '03

            Komentarz


              Ciekaw jestem efektu. Fakt że roboty w choooy.

              Komentarz


                W tym tyg zdecyduję czy robić kolcowanie....

                Na razie jutro jadę z rana poryć wąwozy, świeżego śniegu najebało więc trzeba wykorzystać nawet nie pytam czy ktoś chętny, wiem że macie pojebaną prace i tylko niektóre soboty i niedziele wolne, a rzadko na latanie, a już w zimie i śniegu to już w ogóle no nic, sam se dam rade foty wkrótce
                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  2 godzinki drapnąłem

























                  Enduro nie klęka
                  R 1100 GS '99 - limonka
                  Pajero 3.2 DiD '03

                  Komentarz


                    Polataliśmy w 5 aut, Vitara, Niva, Frontera, Maverick, Disco najebane sniegu miejscami aż za dużo









                    Enduro nie klęka
                    R 1100 GS '99 - limonka
                    Pajero 3.2 DiD '03

                    Komentarz


                      To jeszcze napisz jak sobie poszczególne auta radziły w takich warunkach i o stopniu ich zmotania (Twoją Suzę i Sylwii Disco znam)
                      hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                      Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                      Komentarz


                        Różnie... na podjazdach najlepiej maverick bo miał opony extrem, potem disco na mt i ja potem frontera i najgorzej niva... w zaspach chyba ja najlepiej bo najlzejsze auto i rozpedem sie przebijalem... szedlem góra zanim snieg sie zapadł kwestia opon i wagi byla najwazniejsza, najlzejsza moja vitara na at, niva na zjechanych extremach, frota na at, maverick extremy dobre i disco mt dobre... różnie było, raz się to wyciagalo raz to kazde auto troche podniesione, wyciagarki nikt nie mial... ja mialem kinetyka 8m + 2 mocne szekle, sylwia to samo + pas... generalnie fajna zabawa
                        Enduro nie klęka
                        R 1100 GS '99 - limonka
                        Pajero 3.2 DiD '03

                        Komentarz


                          I znów fajnie się bawicie, tylko daleko od Wro. Mamy od niedawna Disco i chcieliśmy pobawić się trochę w śniegu ale tego pod Wrocławiem brak
                          Musimy się kiedyś do was wybrać o ile nas zaprosicie

                          - - - Zaktualizowano - - -

                          A tak w ogóle może byśmy założyli jakiś wątek o 4x4?

                          Komentarz


                            Spoko, wesoła ekipa zawsze mile widziana śnieg u nas jeszcze troche poleży

                            A temat 4x4 był ale wcięło kiedyś jak forum padło, trzeba by nowy założyć i poprzenosić posty...
                            Enduro nie klęka
                            R 1100 GS '99 - limonka
                            Pajero 3.2 DiD '03

                            Komentarz


                              To co zakładamy nowy temat 4x4? Myśle że poprzednich wątków nie trzeba przenosić.

                              Komentarz


                                Zakładamy

                                Enduro nie klęka
                                R 1100 GS '99 - limonka
                                Pajero 3.2 DiD '03

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X