Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okolice PUŁAW i DĘBLINA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Polatałem dziś 3 godzinki, znów sam... co za ludzie mają pojebaną prace ze tylko soboty i niedziele wolne... nie ma z kim jezdzić na tygodniu...













    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    Komentarz


      Bzdety gadasz..... wpadnij do mnie! też dziś od rana brykam po lesie ... teraz przerwa na kawkę i ... dalej! co za męczarnia...

      Komentarz


        No, jeden normalny pomyślimy coś wkrótce
        Enduro nie klęka
        R 1100 GS '99 - limonka
        Pajero 3.2 DiD '03

        Komentarz


          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
          Bzdety gadasz..... wpadnij do mnie! też dziś od rana brykam po lesie ... teraz przerwa na kawkę i ... dalej! co za męczarnia...
          Eh, chłopaki nawet mnie nie wku... przez was można doła załapać, ja tu siedzę przed kompem cały dzień światła słonecznego nie widzę i tylko mogę sobie wasze foty pooglądać... na szczęście weekend był fajny to można było trochę sobie tenere po polach przegonić.

          - - - Zaktualizowano - - -

          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
          Bzdety gadasz..... wpadnij do mnie! też dziś od rana brykam po lesie ... teraz przerwa na kawkę i ... dalej! co za męczarnia...
          Eh, chłopaki nawet mnie nie wku... przez was można doła załapać, ja tu siedzę przed kompem cały dzień światła słonecznego nie widzę i tylko mogę sobie wasze foty pooglądać... na szczęście weekend był fajny to można było trochę sobie tenere po polach przegonić.

          Komentarz


            Drapnęliśmy dziś troszkę
















            Enduro nie klęka
            R 1100 GS '99 - limonka
            Pajero 3.2 DiD '03

            Komentarz


              Drapnąłem dziś znów 3 godzinki, niestety sam i nie mogłem zapuścić się do końca gdzie chciałem, ale znalazłem parę fajnych nowych wąwozów kilka km od chaty, na podjazdach baaardzo ślisko... W rzeźni w dole wąwozów wciąga























              Enduro nie klęka
              R 1100 GS '99 - limonka
              Pajero 3.2 DiD '03

              Komentarz


                Idealna dziś pogoda na endurzenie, powłóczyłem się trochę po okolicy, ale się sfrajerzyli ci co sprzęty rozgrzebali do dłubania na zimę










                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  No nie wszędzie pogoda idealna, jak się dowiedziałem o ponownym ataku zimy to pomyślałem, popada, poniedziałek, wtorek, -1,-2 do piątku temperatura skoczy, śnieg zniknie a tu dupa, zaczęło przedwczoraj a dzisiaj przez dzień dopadało i -5,miałem takie plany weekendowe a skończy się jak zwykle w takich przypadkach na butelce ze Szwagrem

                  Komentarz


                    Butelka ze szwagrem też dobra opcja
                    ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                    Komentarz


                      Dobra opcja tylko bolesna na głowę dnia następnego.

                      Komentarz


                        Skorzystałem dziś z pięknej pogody, -8 i słoneczko... drapnąłem koło komina 2 godzinki







                        Enduro nie klęka
                        R 1100 GS '99 - limonka
                        Pajero 3.2 DiD '03

                        Komentarz


                          No, to jest motór! Zacnie pojeździć w zimie. Ostatni raz po śniegu jeździłem 20 grudnia 2009 swą DTką, a 25 połamałem łokieć w lewej i wykręciłem nadgarstek w prawej grabie. Na rowerze żeby było śmieszniej. O dziwo w takich warunkach człowiek poci się niewiele mniej niż w lecie, hehe. Ogień z rury, przód do góry

                          Komentarz


                            Chyba jednak wkrótce kolce pójdą...i wtedy bedzie jazda...
                            Enduro nie klęka
                            R 1100 GS '99 - limonka
                            Pajero 3.2 DiD '03

                            Komentarz


                              Trocin wkrótce to zima się kończy
                              ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                              Komentarz


                                Możliwe, tylko jakbym się zdecydował na kolcowanie to bym cały rok na nich latał, w błocie czy na podjazdach by nie przeszkadzały
                                Enduro nie klęka
                                R 1100 GS '99 - limonka
                                Pajero 3.2 DiD '03

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X