Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmy ekipy Endurovoyager

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Filmy ekipy Endurovoyager



    Film naszej blogowej ekipy Endurovoyager.pl z wyjazdu do Tunezji w lutym 2010 roku.



    Dodaję film wokół komina czyli Warka 50km od Wawy. Zrobiliśmy a raczej koledzy zrobili bo ja musiałem z powodów rodzinnych się wycofać, około 250km. Używaliśmy przewodnika 4x4 Skody czyli wszystko na legalu.
    Ostatnio edytowany przez Bartas; 5. Powód: Post po poście + wytworzenie okna youtube w poście
    podrozemotocyklowe.com

    #2
    Jeżeli nie odbierzecie tego jako chwalipięctwa, ukazał się artukuł o naszej piaszczystej przygodzie w Dziennik.pl . Niebawem będzie kolejna publikacja w Motovoyager. Gość trochę tytuł podkręcił ale wiecie jak to gryzipióry.

    Jeżeli dla kogoś Tunezja to tylko wypoczynek na plaży to oznacza, że nawet nie próbował jej poznać. To kraj, który może oczarować - trzeba tylko ruszyć w jego głąb. Najlepiej na motocyklach. Pokonanie pustynnych piasków to prawdziwe wyzwanie - nawet dla największych twardzieli.
    podrozemotocyklowe.com

    Komentarz


      #3
      Hej!

      Artykuł świetny, takie podekscytowanie wyjazdem czuć jak się to czyta. A tytuł rzeczywiście trochę nieskładny.
      Oglądałem filmiki, podobał mi się zwłaszcza ten z Zakarpacia, nie ma go powyżej. Pewnie dlatego że ciągnie mnie tam pojechać.
      Czekam na dalsze "chwalipięctwa" bo poczytać/obejrzeć przyjemnie. I zapał do wyjazdów wzrasta.

      Pozdrawiam w nowym roku!

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Tomur Zobacz posta
        Hej!

        Artykuł świetny, takie podekscytowanie wyjazdem czuć jak się to czyta. A tytuł rzeczywiście trochę nieskładny.
        Oglądałem filmiki, podobał mi się zwłaszcza ten z Zakarpacia, nie ma go powyżej. Pewnie dlatego że ciągnie mnie tam pojechać.
        Czekam na dalsze "chwalipięctwa" bo poczytać/obejrzeć przyjemnie. I zapał do wyjazdów wzrasta.

        Pozdrawiam w nowym roku!
        Ten z Zakarpacia 2009 i 2010 jest też w Turystyce Relacje ale trochę poniżej.. Sorki taki podły żarcik.

        ps Ja pochodzę z pod Radomia i Świętokrzyskie znam chodzeniem z buta. Motocyklowo trasa Wawa Kielce szutrami przetarta, zapraszamy w drugą stronę.
        Ostatnio edytowany przez kowal73; 528.
        podrozemotocyklowe.com

        Komentarz

        Pracuję...
        X