Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wystawa 5.03.2011

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez _ja Zobacz posta
    A ja więcej nie pójdę. Stado orangutanów z aparatami tak szczelnie okrążało wszystkie samice, że nie dało się pooglądać motocykli. Wyrzucona kasa.
    Święta prawda wiem z własnego doświadczenia
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez _ja Zobacz posta
      A ja więcej nie pójdę. Stado orangutanów z aparatami tak szczelnie okrążało wszystkie samice, że nie dało się pooglądać motocykli. Wyrzucona kasa.
      masz rację, siedziałem sobie na kawce w INTERCARS-ie i przyszła dostawa pizzy dla dziewczyn i obsługi, więc laski się zleciały żeby coś zjeść,powiedzmy że miały 15 minut przerwy a to ponoć rzecz swięta.I w tej " swietej" chwili nie miały spokoju bo "łowcy twarzy" i nie tylko podchodzili do stolika i foty strzelali,powiem tak że robiło się niesmacznie.

      co do 800-tki to wrażenia podobne jak przy "siedzeniu" na GS-ie,cięzko wyczuć siadając na siodle czy będzie tak lub inaczej,w tej kwesti powinni sie wypowiedziec ci którzy się na tym przejechali.
      Wizualnie moto ciekawe i robi wrażenie solidnej maszyny.
      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

      Komentarz


        #18
        Tiger 800? Nic specjalnego. Nie jest to szał i nie będzie hitem jak 800 GS, który w odpowiedniej porze wbił sie na rynek, choć widząc w ciagu tych trzech dni zainteresowanie zwiedzajacych - będzie sprzedawał się dobrze.
        Porównałem te dwa moto do naszych starych ST XTZ. Tenerka pomimo upływu czasu nie jest jeszcze dinozaurem Podobne osiagi, podobna pozycja. Niestety zawieszenia nie dają rady - to jest wieeelki minus.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #19
          Triumph zawsze był dla wiernych fanów marki, którym nie przeszkadza instalacja elektryczna puszczona w peszli i wystający silikon na łączeniach silnika.

          Sam z chęcią przytuliłbym Tigera XC.
          ------------------------------------------------------------------
          Trzeba kochać wszystkie motocykle.

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez Laguna Zobacz posta
            A, wracając do motocykli jakie wrażenie robił na żywo nowy Triumph 800?
            Zapytaj MarcinaJunaka Przez tel mówił mi że nie widział takiego motocykla (czy może raczej żadnych motocykli?) gdy go o niego pytałem.
            Jego zdjęcia jednak mówią co innego ... Co te kobiety robią z facetów...
            hominis est errare, insipientis in errore perseverare
            Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

            Komentarz

            Pracuję...
            X