Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot wrześniowy nie wiadomi gdzie i kiedy 😉

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Bzówka najlepsza na świecie!

    Komentarz


      Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
      Mam bzówkę wiem że lubisz
      To jakieś pomówienia i prowokacja...

      Komentarz


        Ludzie pytali gdzie to, proszę bardzo.

        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
          Ludzie pytali gdzie to, proszę bardzo.

          https://pl-pl.facebook.com/ptaszyniec/
          wszelki duch Pana Boga chwali !!!! .... .... Junak zajrzał na FB

          Komentarz


            Pewnie Skopiował tylko link[emoji16][emoji16][emoji16]

            Komentarz


              1. Pawloo78 - 1 os.
              2. Junak - 1 os.
              3. Tomek 2071 - 1 os.
              4. Lemur - 1 os.
              5. Znikopis - 1 os.
              6. Beniamin + Dziubasy - 3 os.
              9. CostaneaII - 1 os.
              10. Spridero - 1 os.
              11. maciekborowy - 1 os.
              12. Greg - 1 os.
              13. Budrys 4x4
              14. Michau
              15. Trusek
              16. Lucjan od soboty
              17. Kapitan -1os.


              ......mamy dać znać co byśmy chcieli na obiadokolacje w piątek i w sobote. Na śniadania mamy szwedzki stół - parówki na ciepło , jajecznica, wędliny i coś tam jeszcze. Na obiadokolacje możemy sobie zażyczyć co tam sobie wymyślimy a oni przyrządzą - mało czasu zostało więc najpóźniej do jutra do 17 musze znać odp. Mamy grila przy domkach tzn taką sporą patelnie więc możemy sobie na niej smażyć - pytanie co z drewnem ale to dopytam. Ściąłem z ceny 66 zł i zostaje nam jeszcze kasa z nadwyżki więc ponad 100 zł mamy - pytanie co kupić browar w butelce czy wóde. Jeszcze bardzo ważna rzecz - nie wykluczone że będzie jakiś panieński w okolicznych domkach więc musimy mieć nosa gdzie - pani nie chciała powiedzieć czy będzie ale powiedziała że jeśli to na pewno nie da lasek obok naszych domków tak więc musimy być czujni i nasłuchiwać a wtedy los będzie łaskawy. Minus jest taki że mogą być też kawalerskie w okolicy naszych domków i tu prośba żebyśmy się nie wdali w żadne niepotrzebne wojny podjazdowe. Poproszę kobite żeby dała nas w jakąś odludną część. Samotnych matek z dziećmi nie będzie - szkoda i nie szkoda
              Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

              Komentarz


                Z jedzeniem dostosuje się do reszty
                Ja pije tylko swojaka- przywiozę więcej
                Wegiel by się przydał bo na motor nie zabiorę


                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                Komentarz


                  co do jedzenia to obojętnie, ciepłe i tłuste ( byle nie mchy i robaczki z lasu ... heheheeh)
                  co do nadwyżki to może węgiel i kiełbasę na te palenisko. alko i browar to myślę że każdy sam pod siebie będzie miał co tam lubi najbardziej .
                  co do panieńskiego to będziemy grzeczni ... Można przyszłej pannie młodej na szczęście z wydechu postrzelać
                  a co do kawalerskiego to nie gustuje w panach i ptaszkach więc będę się trzymał z daleka
                  Lemur daj znać od której można się meldować , myślałem wyjechać tak 9.00 -9.30 to jak nie będzie aż tak lało po drodze to może nawet na 13.00 jak bym się autostradą zdecydował jechać....

                  Komentarz


                    Właśnie, dobre pytanie, od której można się meldować bo nie wiem o której wyjechać i jak bardzo okrężnie jechać (o ile nie będzie lało) bo raptem 200km mam. A co do jedzenia to jak powyżej cieple i dobre a z nadwyzki wegiel i cos na ta patelnię. Jeden bedzie chcial piwo drugi wódkę a kiełbasę chyba każdy zje wiec lepiej alko wedle własnych preferencji przywieźć.
                    secretgarage.pl

                    Komentarz


                      Żurek ze Sheratona, chateau z borowikami i Guinness do popicia

                      Komentarz


                        ...... ja postaram się być na 16 może na 15 - niestety nie mogę za wcześnie sie wyrwać - myśle że od 13 może 14 stej możemy się zjeżdżać - jutro będę kręcił do kobiety ale ona jest tam cały czas na obiekcie - więc jakbyście nawet przyjechali na 12 to pewnie już wszystko będzie. W Kielcach ostro padało dzisiaj, podobno ma padać w niedziele ale sobota ma być pochmurna ale spokojna od deszczu. OFF może być ciężkim tematem ale.... Ja niestety z racji transportu niektórych materiałów będę Tenerą więc w OFF nie pojade. w takim razie za nadwyżkę kupię kiełbasę, węgiel i piwko, powinno starczyć, sklep mamy w niedalekiej okolicy

                        Komentarz


                          ...na piątek na obiadokolacje będzie schabowy, ziemniaki opiekane i zwyczajne, surówki a w sobote dewolaj czy jak to sie pisze i podobny zestaw surówek

                          - - - Zaktualizowano - - -


                          .... najwcześniej można przyjechać około 15 stej - dziwne to dla mnie ale tak jest - chyba że sobie przyjedziecie i zaaplikujecie piwko nad "basenem" który tam jest- myśle że nikt Wam nic nie powie- ale szczerze to są tam tak fajne tereny do jeżdżenia że warto się pokręcić- w okolicy sporo nieużytków i szutrowych dróg po których można polatać - bez jakiś wojen z właścicielami

                          - - - Zaktualizowano - - -

                          .... na którą godzine w piątek ustalamy obiadokolacje??? podobno maksymalnie na 18 prosiła ta kobitka więc??? 17 czy 18 ?????

                          - - - Zaktualizowano - - -

                          ....Ośrodek jest położony na terenie zalesionym , mamy prawo podjechać motocyklami pod domki, będe wiedział które to domki wczesniej więc jakby ktoś chciał przyjechać wczesniej a jeszcze by nie wydano kluczy to zaparkuje maszyne i może sie podelektować piwkiem gdzieś na terenie leśnym ośrodka.
                          Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

                          Komentarz


                            Ja myśle ze na 18, żeby wszyscy zdążyli dojechać, o ile zdążą na 18

                            Komentarz


                              Na 18 to dobry pomysł.
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz


                                Na 18 będzie dobrze, to i my raczej zdążymy.
                                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X