Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot Xtzclub 13-15.05.2022 Solec nad Wisłą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    I sauna parowa ma być bo lubię


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Komentarz


      https://werlas.eu/ A może Bieszczady

      Komentarz


        Dla mnie może być, tylko niech się w końcu ktoś weźmie za to porządnie.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
          Dla mnie może być, tylko niech się w końcu ktoś weźmie za to porządnie.
          Proszę też możesz się wziąć porządnie hehe

          Komentarz


            ładna okolica i domki spoko ale chyba nie oferują wyżywienia
            Ktoś kto ma blisko mógłby to sprawdzić

            Komentarz


              Zamieszczone przez Trusek Zobacz posta
              Proszę też możesz się wziąć porządnie hehe
              Ja już pisałem nie raz,
              nie zorganizuję już zlotu, za dużo potem muszę wysłuchiwać skarg na przyjezdnych, kradną koty i takie tam.
              Kulturalne spotkanie w kilka osób to inny temat.
              Zobacz że nikt z nowych członków się nie garnie, oni tylko zgarniać umieją jak Janas. Więc na co to komu. Jak będziemy chcieli się gdzieś wybrać to telefon znasz.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                Komentarz


                  Ja już mam miejscówkę upatrzoną na przyszły rok, tam jeszcze nie byliśmy, na razie nic nie zdradzę , a w tym roku chce pojechać na gotowe
                  marzy mi się zlot majowy w Bieszczadach

                  Komentarz


                    Moji synowie tam jeżdżą i sobie chwalą. Niestety nikt nie odbiera telefonu.
                    Jest ktoś z okolicy żeby podjechać ?
                    Namiar
                    Papacool

                    Komentarz


                      Juz wiem .
                      180 zł za pobyt z żarciem i w sobotę ognisko. Kible na zewnątrz.
                      Papacool

                      Komentarz


                        Blisko jakoś, ale w sumie może być. Na ADV się przejadę dobry kawałek, przed majówką, to nasz może być bliżej
                        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                        Komentarz


                          Na czym stanęło? Trusek, Jarek - ogarniacie czy odpusciliscie? Napiszcie co jest grane. Jeśli nie - to ogarnę coś na szybko ��

                          Komentarz


                            Lepiej ogarniaj bo oni to tylko pisać potrafią. Ale weź coś z łazienką w domu albo chociaż jakiś pawilon ze stołówką
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              Czeczen!! Czeczen!! Czeczen!! .... tylko same parterowe miejsca i bez kotów na drzewach które trzeba ratować... ..... Czeczen!! Czeczen!! ... a i daleko od wschodnich granic bo nam jeszcze kurde wszystko co terenowe zarekwirują...hehehe

                              Komentarz


                                Paweł na wschodniej flance nie jest źle . Mur idzie go góry.
                                A i tereny są fajne [emoji846]

                                Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X