Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot wiosna 2023 Zarzecze 23-25.06.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    Z beczkami się nie będę pierd.. chcecie dobre piwo to przywiozę raciborskie. Dwie skrzynki żeby było coś na ząb, będzie po trzy piwa dla niektórych cztery. Śniadania mam wstępnie załatwione na sobotę i niedzielę w formie bufetu w ośrodku obok, 30 zł od łba. Cały czas naciskam i się proszę o wiatę grillową lub przynajmniej miejsce ogniskowe na sobotę. Pani kombinuje i jeszcze dać znać. Organizuje offa na sobotę bo tak pomyślałem, że jak już jesteście w tych górach to żeby jakieś widoki były wyjedziemy na jedną górę. Później spotykamy się na obiad w jednej knajpie wszyscy a wieczorem to już wiadomo. Szczegóły i konkrety wrzucę jak już będę miał pewne 100% informacje to pewnie początkiem przyszłego tygodnia.

    Komentarz


      #92
      Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
      a ja tak nieśmiało zapytam , kierowniku złoty... z racji tego że jest nas na liście tyle i jest ...dużo , nie dużo ... czy mamy tam jakąś miejscówkę na popijawę ...nocnego marka(Fiałę) z głośnikiem i twój wystrzałowy garnek...hehehe . właściwie już lato ...ciepło ...po domkach chyba nie będziemy się gnieździć , tak widać na fotach , że tam raczej miejsca na zewnątrz do biesiadowania brak , no i jeszcze pisałeś że sąsiedztwo czujne, nadgorliwe i się bawi w sygnalistów...???
      Pytanie nr 2.... z racji tego że chyba po myśli mojej , żonka prawdopodobnie dostanie wolne , więc może nawet dzień wcześniej wystartuje sobie na 2 etapy ... od której można się meldować???
      Jeśli bierzecie dodatkowe osoby dać mi znać stosunkowo wcześniej żebym je ujął w ilościach jedzenia i trenerskie domkach. Bo jak jeden drugi weźmie kobitę to warto się zastanowić czy nie dobrać jeszcze jednego domku żeby np w jednym były dwie pary. Ja przynajmniej bym tak zrobił ale jak chcecie

      Komentarz


        #93
        O czym ty piszesz, jaki off, jak tu już wszyscy off to widzą jako napis na psikaczu na komary
        Na asfaltową trasę i tak wszyscy nie pojadą , trasę to proponuję może max 100km po asfalcie i też każdy będzie zadowolony.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #94
          Siedlar! nie słuchaj Marcina! 😋z wielką przyjemnością pojadę na jakąś górkę! 🤘

          Komentarz


            #95
            Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta

            Jeśli bierzecie dodatkowe osoby dać mi znać stosunkowo wcześniej żebym je ujął w ilościach jedzenia i trenerskie domkach. Bo jak jeden drugi weźmie kobitę to warto się zastanowić czy nie dobrać jeszcze jednego domku żeby np w jednym były dwie pary. Ja przynajmniej bym tak zrobił ale jak chcecie
            spokojnie, spokojnie ... pisząc że żonka załatwia sobie wolne, miałem na myśli że będzie miał kto się zająć w piątek córką , a ja mam już luz od czwartku po pracy....heheheh... taki mój chytry plan...
            co do piwka ... Raciborskie Klasyczne , moje jedno z ulubionych .... mmmmmmmmmmm

            Komentarz


              #96
              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
              O czym ty piszesz, jaki off, jak tu już wszyscy off to widzą jako napis na psikaczu na komary
              Na asfaltową trasę i tak wszyscy nie pojadą , trasę to proponuję może max 100km po asfalcie i też każdy będzie zadowolony.
              Majcin to nie forum Hondy shadow!! Nie rob wstydu!! Apeluje o rozsądek!

              Komentarz


                #97
                Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta

                Majcin to nie forum Hondy shadow!! Nie rob wstydu!! Apeluje o rozsądek!
                Zobaczysz sam
                Nie pamiętasz już co było ostatnio ? Na górkę pojechaliśmy tylko we 3ech a dwóch spóźnialskich jechało swoje, reszta ciągnęła dalej po kolacji
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #98
                  Śiedlar zrób chłopakom tego offa a kto będzie chciał to sobie asfaltowo polata, a na obiad spotkamy się w umówionym miejscu i godzinie i wszyscy będą zadowoleni
                  Piwa 2 skrzynki wystarczy każdy na pewno jeszcze będzie miał coś swojego
                  Ostatnio edytowany przez Tomek2071; 4777.

                  Komentarz


                    #99
                    Damy radę. Obgadamy wszystko w piątek. Będzie dobrze

                    Komentarz


                      Komentarz


                        Decyzja do środy. Ja osobiście bym skorzystał. Najwyżej nie będę kupował dwóch skrzynek tylko jedna na piątek, a myślę że przy ognisku po te dwa piwa średnio każdy dmuchnie
                        Załączone pliki
                        Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                        Komentarz


                          jak rozumiem te 30 browarów jest wliczone?? ...to jest za jeden wieczór miejsce , czy za dwa?? ...i najważniejsze , własne co nie co można wnosić , czy bramkarze od razu wywalają?? ogólnie cena przy 15os. nie jest wygórowana... ale niech się jeszcze ktoś wypowie

                          Komentarz


                            Ja rozumiem że 500 zł za plac a piwo mamy u nich kupić - nawet to jest obowiązek

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                              jak rozumiem te 30 browarów jest wliczone?? ...to jest za jeden wieczór miejsce , czy za dwa?? ...i najważniejsze , własne co nie co można wnosić , czy bramkarze od razu wywalają?? ogólnie cena przy 15os. nie jest wygórowana... ale niech się jeszcze ktoś wypowie
                              Hehehe piwo w cenie.. a karły będą nosić na tacy koks. Oczywiście, że nie jest w cenie. W cenie jest drzewo

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta

                                Hehehe piwo w cenie.. a karły będą nosić na tacy koks. Oczywiście, że nie jest w cenie. W cenie jest drzewo
                                jak karły w cenie , to biorę...muszę to zobaczyć...heheheh.... ja tylko za siebie mogę powiedzieć ,że wolę zapłacić i mieć piwko na miejscu przy ognisku , jak miałbym ganiać do domku po kolejnego browarka... mi to pasuje , ale są jeszcze inni ,którzy powinni się wypowiedzieć...wiadomo że wszystko kosztuje i wypadów na weekend za 2 stówki na gotowca już nie będzie , trzeba się z tym liczyć... zawsze coś komuś nie będzie pasowało ... a to za drogo bo w biedronce można browar w promocji ,a po co ognisko , jak można wieczór na stojąco na chodniku spędzić itp... jeszcze się taki nie urodził , co by wszystkim dogodził.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X