Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot wiosna 2023 Zarzecze 23-25.06.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    ja jestem za tym miejscem, nie piję browarów ale z nami będą tacy co na pewno te 5 na głowę wezmą, ja do tych piw dołożę, znajcie moją dobroć i chęć spotkania
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      Ja nie lubię alkoholu to poproszę mineralną z bzem albo cytryną i paluszki ?

      Komentarz


        Bierz tą miejscówkę na ognisko,na chodniku przecież nie będziemy pić

        Komentarz


          Zamieszczone przez znikopis Zobacz posta
          Bierz tą miejscówkę na ognisko,na chodniku przecież nie będziemy pić
          no jak Cinkopis nakazał , to tak ma być...jestem za!...

          a teraz tak z innej beczki. cos nabroiłem w weekend ze zdrowiem?... (wyjazd na Teresce+ łapał mnie deszcz+ potem jeszcze przemoczony latałem i się porobiło)
          już wczoraj wieczorem mnie jebało pod łopatką , ale dziś rano to już z wyra nie mogłem się zwlec... efekt taki że prawie cała lewa strona odmawia mi posłuszeństwa i ni jak nie współpracuje z prawą stroną... normalnie jebie mnie od łopatki po kolano , do nadgarstka i do ucha... ręki nie mogę dłużej utrzymać w górze itp... na razie jestem po wizycie u znachora i przepisał jakieś prochy rozkurczowe i przeciwbólowe , a popołudniu idę na prześwietlenie kręgosłupa ( już drugi raz mnie tak pojebało w tym sezonie) .... oczywiście kto liczy na to że się nie zjawie ,grubo sie myli .... nie ma ...uja we wsi i nawet jak bym miał transport medyczny załatwiać to i tak się zjawie...tym bardziej że jestem już z Benem na czwartek ugadany na trasie... dam znać , jak się czegoś więcej dowiem ....

          Komentarz


            Trochę jak półpasiec ale lepiej nie,
            zbieraj się do kupy i jazda

            Komentarz


              Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta

              no jak Cinkopis nakazał , to tak ma być...jestem za!...

              a teraz tak z innej beczki. cos nabroiłem w weekend ze zdrowiem?... (wyjazd na Teresce+ łapał mnie deszcz+ potem jeszcze przemoczony latałem i się porobiło)
              już wczoraj wieczorem mnie jebało pod łopatką , ale dziś rano to już z wyra nie mogłem się zwlec... efekt taki że prawie cała lewa strona odmawia mi posłuszeństwa i ni jak nie współpracuje z prawą stroną... normalnie jebie mnie od łopatki po kolano , do nadgarstka i do ucha... ręki nie mogę dłużej utrzymać w górze itp... na razie jestem po wizycie u znachora i przepisał jakieś prochy rozkurczowe i przeciwbólowe , a popołudniu idę na prześwietlenie kręgosłupa ( już drugi raz mnie tak pojebało w tym sezonie) .... oczywiście kto liczy na to że się nie zjawie ,grubo sie myli .... nie ma ...uja we wsi i nawet jak bym miał transport medyczny załatwiać to i tak się zjawie...tym bardziej że jestem już z Benem na czwartek ugadany na trasie... dam znać , jak się czegoś więcej dowiem ....
              Dobry masaż i po sprawie, jak nie masz tam u siebie na wsi to przyjeżdżaj do wawy, dam ci parę kontaktów
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta

                Dobry masaż i po sprawie, jak nie masz tam u siebie na wsi to przyjeżdżaj do wawy, dam ci parę kontaktów
                Jutro idę do Czarnego Lotosa na masaż... Pani oferuję jakiś nuru masaz...hmmm. nie wiem czy się zrozumieliśmy..mhehehe. a tak w ogóle po prześwietleniu i czekam na wyniki.

                Komentarz


                  Dobry masaż do kiedyś na wiejskich zabawach robili a teraz to i zabaw nie ma i masażyści słabi - to i psycholodzy teraz maja pełne ręce roboty

                  Komentarz


                    Teraz to nie psycholodzy tylko trenerzy mentalni
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                      Teraz to nie psycholodzy tylko trenerzy mentalni
                      mentalnie to ja się przetrenuje w weekend...hehehehe
                      ja właśnie z wynikami czekam na znachora...( kręgi c6,c7,t1...ściśnięte/pomniejszone szczeliny) ...to oczywiście efekt wieloletniej pracy , ale wiadomo że wszystko się wiąże w całość...
                      popołudniu do pana czułego Wieśka na macanko , z jakimś ugniataniem czy coś... ale czuje że to i tak jakaś rehabilitacja długo/czasowa
                      ogólnie po proszkach mniejszy ból i zakres ruchów większy ... już autem bez problemu...oby tak dalej

                      Komentarz


                        Paweł musisz zainwestować w lepsze zawieszenie... jazda Tenerom wykończy Twój kręgosłup ; -)

                        Komentarz


                          Będziesz człowieku w niedzielę jak nowo narodzony. To za co zapłacisz to inwestycja w siebie jak to się teraz mówi... u nas godo

                          Komentarz


                            Panowie logowanie do domków nie wcześniej niż 15.00

                            Komentarz


                              Załączone pliki
                              You do not have permission to view this gallery.
                              This gallery has 1 photos.

                              Komentarz


                                Ej wezcie cos od desczu bo ma cos nap** ostro, burzowo

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X