Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot wiosna 2023 Zarzecze 23-25.06.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Przepraszam, że jakiś czas się nie odzywałem, ale jeśli chodzi o zlot to sami chyba widzieliście ile ludzi było na liście więc po ch... coś specjalnego zamawiać jak w pięciu można jechać w ciemno ?. Na serio: Rozpoczynam listę i jedziemy z tym koksem bo chłop czeka na odpowiedź. Dostępnych domków jest sześć. Wszystkie sześcioosobowe. Cena za domek to 450 zł za dobę. W cenie jest spanie i wszystko co w domku ( https://www.domkiwbeskidach.com ). Nie opodal jest ośrodek Neptun gdzie będziemy mogli zjeść, zagrać w siatę o ile nic się nie zmieniło i oczywiścieeeee!!! zrobić konkurs wolnej jazdy bo mój zlot musi mieć taki konkurs Ceny są normalne, nie mam o czym gadać z kobitą jak nie wiem ilu nas będzie, ale wstępnie z nią rozmawiałem raczej nie będzie problemów ogarniają grube imprezy kuchnia jedzie cały czas. Kolejna sprawa to domek grillowy na spotkanie i małe co nieco ponieważ tam gdzie domki sąsiedzi zaraz dzwonią i nie może być głośno, facet mnie uprzedził i dlatego u niego nie organizuje ognisk itd. Ale nie ma tego złego... zorganizuje się coś w Neptunie i się przejdziemy. Na mapie można sprawdzić odległość 10 min spacerkiem. Cenę za domek znacie moi mili więc nie ma co się pierd...ić żarcie mniej więcej można przewidzieć ile, a jeśli ktoś nie chce to napisać, po drodze biedronki i inne chu..jstwa jesteśmy dorośli. Dobrze każdy wie, że nie zarabiam jak każdy organizator tego typu zlotów raczej się dokłada. DATA BEZ ZMIAN! JAK W TEMACIE ! Pozdrawiam zapraszam serdecznie niech to forum nie skończy w internecie ! Nie ważne czym... Przyjechać!!!! Przekażcie innym, którzy rzadko zaglądają na forum!

    Mój plan:
    Piątek: Kolacja, dywagacje polityczne, czemu się kteeeemy psujo i nyny bo sobota dzień napięty
    Sobota: Śniadanie 8-10. O 11 jedziemy na moto, (mam fajny track krajoznawczy po evencie touratecha, który udostępnie. Jeśli będą chętni w teren to też sie coś zorganizuje) Dokładne czasy podam jak przejadę trasę. Obiadokolacja, siatkówka, konkurs wolnej jazdy, wieczorna impreza z jedzeniem.
    Niedziela: Śniadanie.
    Jak tylko poznam ceny to wrzucę. Wszystko na bieżąco będę uzupełniał. Na razie najważniejsze! Kto się wybiera !?!?
    1. Siedlar

    Komentarz


      #47
      1. Siedlar
      2. Tomek2071

      Komentarz


        #48
        1. Siedlar
        2. Tomek2071
        3. Znikopis

        Komentarz


          #49
          1. Siedlar
          2. Tomek2071
          3. Znikopis​
          4. Junak + Edyta, jak będzie pogoda, jak nie to będę sam
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #50
            1. Siedlar
            2. Tomek2071
            3. Znikopis​
            4. Junak + Edyta, jak będzie pogoda, jak nie to będę sam​
            5. Czeczen
            6. Marian

            Komentarz


              #51
              no chyba właśnie brakowało tego konkretu datowego...?...żeby ta lista ruszyła.

              1. Siedlar
              2. Tomek2071
              3. Znikopis​
              4. Junak + Edyta, jak będzie pogoda, jak nie to będę sam​
              5. Czeczen
              6. Marian​
              7. Pawloo78

              Komentarz


                #52
                1. Siedlar
                2. Tomek2071
                3. Znikopis​
                4. Junak + Edyta, jak będzie pogoda, jak nie to będę sam​
                5. Czeczen
                6. Marian​
                7. Pawloo78​
                8. Robert

                Komentarz


                  #53
                  1. Siedlar
                  2. Tomek2071
                  3. Znikopis​
                  4. Junak + Edyta, jak będzie pogoda, jak nie to będę sam​
                  5. Czeczen
                  6. Marian​
                  7. Pawloo78​
                  8. Robert​
                  9. Bartek

                  Komentarz


                    #54
                    He jak mówiłem, to będzie bardziej spotkanie kameralne starych tetryków aniżeli zlot
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #55
                      Stare ale jare ?

                      Komentarz


                        #56
                        1. Siedlar
                        2. Tomek2071
                        3. Znikopis​
                        4. Junak + Edyta, jak będzie pogoda, jak nie to będę sam​
                        5. Czeczen
                        6. Marian​
                        7. Pawloo78​
                        8. Robert​
                        9. Bartek
                        10. Beniamin
                        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                        Komentarz


                          #57
                          Proponuję zaliczkę w kwocie 200 zł. Zaliczkę przesyłać proszę na nr konta 41 1050 1605 1000 0091 0810 7609 Małgorzata Siedlarska w tytule nick z forum i dopisek zlot Zarzecze. Ilość osób jest za mała żeby kombinować coś w ośrodku z domkiem grillowym (dzwoniłem rozmawiałem) więc wymyśliłem, że przygotuję materiał do jedzenia. U siebie mam fajną grochówę od lokalnego wytwórcy, którą przywiozę na piątek wieczór, a na sobotę przywiozę węgiel, kiełbę, kaszanę i jeszcze parę ciekawostek. Za wszystko zapłacę i rozliczymy się na miejscu.Tak żebyście nie musieli nic po drodze kupować. My wife przywiezie mi to samochodem i będzie po temacie. Na obiad w sobotę wiedziemy na słynną "ochodzitą"... to po trasie. W razie pytań dzwonić, pisać. Wstępnie zarezerwowałem już trzy domki, czy będzie czwarty zobaczymy... Pozdro

                          Komentarz


                            #58
                            1. Siedlar
                            2. Tomek2071
                            3. Znikopis​
                            4. Junak + Edyta - wpłacone
                            5. Czeczen
                            6. Marian​
                            7. Pawloo78​
                            8. Robert​
                            9. Bartek
                            10. Beniamin

                            Napisz od razu że to zaliczka bezzwrotna bo zaraz będą pytania czy do zwrotu i czy można bez mięsa albo bez śniadania
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #59
                              A ja bym chciał bez alkoholu ?

                              Komentarz


                                #60
                                Kasa już poszła...ja poproszę full opcje?... jak można wybierać to z domkiem dla chrapiących obok Junaka? ... ja mam 500km i może się okazać że jak żona nie dostanie wolnego , a córa ma zakończenie szkoły, to mogę czasem bardzo późno zajechać , więc proszę o odlanie mi choć trochę tej grochóweczki ?

                                1. Siedlar
                                2. Tomek2071
                                3. Znikopis​
                                4. Junak + Edyta - wpłacone
                                5. Czeczen
                                6. Marian​
                                7. Pawloo78​
                                8. Robert​
                                9. Bartek
                                10. Beniamin

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X