Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lipcowe picie wódki przy tenerze wa-wa i okolice - może w sierpniu :)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Ja proponuje to miejsce 52.099627,21.090583 jest tam kawałek lasku i wszystko do okoła jest zarośniete przez brzozy można rozbić namioty i koczować cały wekend drzewa na opał pod ręką pełno nie raz tam paliliśmy ogniska przez wiele lat z rzędu i nigdy nie było problemu to miejsce o którym pisze kamillte jest nie najleprze na cało nocne imprezy

    Komentarz


      #17


      jeden czort - to 500 metrów obok
      spotkanie na 8 - recon z buta, ciche przegrupowanie i tylko satelita nas wyśledzić może
      ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
      FB: http://www.facebook.com/kamilltee

      Komentarz


        #18
        500metrów ale za za to jaka różnica

        Komentarz


          #19
          Dla mnie może byc i ta druga miejscówka, będzie przynajmniej gdzie pojechać żeby się przejechać na moto jeśli ktoś oczywiście będzie w stanie jeździć
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #20
            no to skoczyłem i zrobiłem foty tego miejsca:

            aaaaaaaaaa..jpg

            bbbbbbbb..jpg

            ccccccccccccc..jpg
            Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4. Powód: wkleiłem poprawnie foty

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez bladyxtz Zobacz posta
              no to skoczyłem i zrobiłem foty tego miejsca
              no to sprawę miejsca mieli byśmy ustaloną teraz tylko zostaje sprawa dogadania terminu, pasuje wam pierwszy weekend sierpnia 6-8 ?
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #22
                tak jak myślałem z tym ustaleniem daty będzie gorzej

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                  Środek PL jest, poletko jest, woda jest, z prądem gorzej. Zapraszam do tematu ogniska u Bartasów.
                  ja tam na wódkę jak jest towarzystwo to i na drugi koniec PL pojade

                  Komentarz


                    #24
                    Cały czas monitoruję temat i widzę słabe zainteresowanie, jak by co to od początku sierpnia jestem w wawie wiec proponuję weekend, jak się nie podoba możemy to odłożyć na inny termin ale chciałem 13ego pojechać na zlot do Pińczowa koło Jędrzejowa więc też by odpadało jeszcze może sie ustali jakiś termin
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #25
                      Usunięte na żądanie użytkownika

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X