Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot XTZ 2011 - kiedy???

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Usunięte na żądanie użytkownika

    Komentarz


      #62
      Panowie, jadąc na Czechy mamy fajną miejscowość Hlućin, polecam! Narty wodne (dla amatorów szczególnie) zajebisty kawał zieleni przy jeziorze, pole namiotowe,domki też, normalne sanitariaty (nie toy toy) do tego oczywiście za darmo nie jak u nas], jakby ktoś chciał poganiać z lulokiem na wierchu- plaża nudystów na tym samym terenie. Restauracja gdzie można zjeść dobry obiad za normalne pieniądze i oczywiście dobre czeskie piwko, 50 km ode mnie. Aaa no i jak tak bardzo chcecie to po drodze jeden bunkier i czołg bo widziałem, że to Was kreci Macie tu filmik, niestety tylko jezioro całego ośrodka poszukam w swoich fotach, jak znajde to wrzucę http://www.youtube.com/watch?v=bWY1b...eature=related

      Komentarz


        #63
        Nie wiem gdzie byłeś w czerwcu tego roku, ale ja żałuje, że akurat w tedy nie wziąłem urlopu, bo przecież były większe upały niż w sierpniu
        No i w końcu znalazłem stronę http://www.sra-hlucin.cz/
        Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

        Komentarz


          #64
          Usunięte na żądanie użytkownika
          Ostatnio edytowany przez Gość; 27.

          Komentarz


            #65
            ja bym proponował wstępną trasę przez miasto rumcajsa

            http://mapy.google.pl/maps?f=d&sourc...,10.755615&z=7

            Może ktoś ma znajomych w górach albo zaraz za czeską granicą to można by podróż rozłożyć na dwa dni, powrót bym planował w jeden dzień, trochę za wcześnie na takie plany bo potem i tak się wszystko pewnie pozmienia.
            Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #66
              Zamieszczone przez blyshkrik Zobacz posta
              jak tam są takie foczki jak na tej stronce, to nic innego jak tylko smarowac łańcuch i fru na całego
              Rootolf coś tam wspominał kiedyś, że czeszki są fajne
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                #67
                Usunięte na żądanie użytkownika

                Komentarz


                  #68
                  czeszki są za darmo i to duuużo większe darmo niż Polki
                  W tym wszystkim jest mowa o dwóch różnych kierunkach, więc trzeba zrobić dwa spotkania. Spotkanie z knedlami i drugie na północy bo nad morzem jest zawsze fajnie, przynajmniej dla mnie...
                  Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                  Komentarz


                    #69
                    sory za offtopa - podsumowując: SPOT nad morzem to temat na inny wątek


                    wracając do tematu - Zlot w Czechach - potwierdzony termin ?
                    ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                    FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                    Komentarz


                      #70
                      Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                      wracając do tematu - Zlot w Czechach - potwierdzony termin ?
                      Ten termin jest aktualny nawet sąsiedzi mają już wstępny plakat okolicznościowy
                      Załączone pliki
                      Ostatnio edytowany przez Kojega; 229.

                      Komentarz


                        #71
                        czy będzie jakaś lista na której bedzie się można zdeklarowac???
                        Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                        Komentarz


                          #72
                          Temat ten zostanie podzielony przez moderatorów. Pojawi się stosowny wątek dotyczący tylko tego zlotu.

                          Pozdrawiam,
                          Gosia
                          Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                          Komentarz


                            #73
                            Szanowni Państwo,
                            jako, że temat się wyczerpał i wiadomo już kiedy jest zlot, to zostanie on zamknięty.
                            Wątek dotyczący zlotu (umawianie się, dywagowanie, etc) można kontynuować w nowym wątku: Zlot Tenere 2011.
                            Natomiast dyskusję o drugim zlocie proszę kontynuować w tym wątku: A może organizacja drugiego, klubowego zlotu?.
                            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X