Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dolny Śląsk - Może jakiś spot?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Mi osobiście jak na razie pasuje każdy termin weekendowy jednodniowy, ze wskazaniem raczej na niedziele niż soboty. Nie wiem tylko czy czekanie aż wszyscy będą mogli ma sens, bo taka chwila może nie nadejść... Jeśli pomysł załapie to można kontynuować raz na jakiś czas w różnych miejscówkach.

    Komentarz


      #32
      pany to co z tym "mini zlotem" hehe ustalmy jakiś termin
      chce Tereskę oddać na serwis ale nie chce żeby to pokrzyżowało planów spotkania z wami

      Komentarz


        #33
        Panowie

        w imieniu ekipy EnduroVoyagera, która to właśnie minęła Bełchatów i jest w drodze do Wrocławia zapraszam na ich stoisko na targach motocyklowych we Wrocławiu odbywających się w najbliższy weekend.

        Wg słów kowala73 mają pierwsze stoisko od kas po prawej stronie.

        Będzie można zobaczyć ich sprzęty nadal pełne piasków pustyni (kowalowa Teresa XTZ600 z modyfikowaną zawiechą i Tomkowy KTM 640 Adventure), planują też rozbicie namiotu, pokazy zdjęć i filmów oraz ściemnianie lasek

        Od siebie mogę tylko dodać, że chłopaki są kontaktowe, wesołe i nie zadzierają nosa tak więc czas spędzony w ich towarzystwie na pewno nie będzie czasem straconym

        Ps. Żeby rozwiać wszelkie podejrzenia związane z ostatnim zdaniem - I TAK WOLĘ KOBIETY

        Komentarz


          #34
          I jak robimy z tym terminem? ja proponuję 17 lub 24 kwietnia, pasuje to jeszcze komuś? Pogoda za oknem już zachęca do wypadów

          Komentarz


            #35
            mi odpowiadają te terminy

            Komentarz


              #36
              Zamieszczone przez loq Zobacz posta
              I jak robimy z tym terminem? ja proponuję 17 lub 24 kwietnia, pasuje to jeszcze komuś? Pogoda za oknem już zachęca do wypadów
              Pogoda zachęca już od dawna - zdążyłem już spalić 3 albo 4 baki w tym sezonie.

              Przypominam że 17 kwietnia jest impreza w twierdzy kłodzkiej na której będą organizowane różne traski - można wykorzystać sytuację i się dołączyć, aczkolwiek można także zrobić nasz niezależny spot w tym samym terminie. Ja jak już wcześniej pisałem dopasuję się do większości.

              pozdrawiam

              Komentarz


                #37
                pany to co w końcu z tym spotkaniem bo czas ucieka ???????????

                Komentarz


                  #38
                  Mam taką propozycję: skoro nie możemy się zorganizować na spot większą ilością osób to może byśmy pojechali mniejszą ekipą na zlot na Jasną Górę? Bo jest za tydzień, co Wy na to?

                  Komentarz


                    #39
                    ja lecę na Jasną Górę

                    miałem jechać przez Kalisz do kuzyna i z nim na jasną ale jak ktoś chce jechać z okolicy to mogę zmienić plany i nawet lepiej tak będzie

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X