Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

IV Klubowe Spotkanie XTZ Club JEZIORSKO, 26-28.04.2013

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ja też odpadam sprawy wyższe :/

    Komentarz


      Zamieszczone przez remartus Zobacz posta
      Z NFZ nie ma takiej tragedii ,dofinansowali mi w 70% ortezę -cud.Mam nadzieję że tak.
      zapakowali Ci ortezę ale na rehabilitację będziesz czekał 9 miesięcy tak jak ja miałem,zapłaciłem to czas oczekiwania skrócił się o 5 miesięcy
      Mam nadzieję że ekipa się dobrze bawiła i że obyło się bez kontuzji.
      Pozdrowienia dla wszystkich
      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

      Komentarz


        Dzięki za spotkanie

        Komentarz


          Dzięki za spotkanko milo było was zobaczyć wszystkich na żywo dolecieliśmy z Kapitanem Wagina
          Jedna uwaga do kolegów z XTZMMA jak nie umiecie pic ani się zachować to darujcie sobie zloty motocyklowe bo BURDEL robicie

          Pozdrawiam

          Komentarz


            Dzięki za spotkanie, było super, po suchym dojechałem do domu.

            Komentarz


              Trusek ja również Ciebie pozdrawiam i całą resztę

              Komentarz


                Dzięki Wszystkim za ciekawe spotkanko Było .... wszystko! .. i deszcz i słonce i szutry i hopki i nawet trochę błotka się znalazło

                Komentarz


                  Dojechałem - Cersanit nie zawiódł , dziękuję za spotkanie, Giani przepraszam za to błoto pożegnalne Emi również dziękuje za miłe przyjęcie
                  Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

                  Komentarz


                    Dziękuję za miłe spotkanie. Było grubo oj.... grubo. Doleciałem coś po 15-tej. W deszczu może 50km. Jest następny ośrodek do spalenia. Ale jak to mówią do trzech razy sztuka.

                    Pozdrawiam i zmykam. Foty zapodam po majówce. Rano kierunek Estonia!!!
                    Pokaż pąka !!!

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez advradek Zobacz posta
                      Pokaż pąka !!!

                      ..... ale nie ma pełni....!



                      Giani - dzieki za ogarnięcie tematu z ośrodkiem
                      ...dostac błotem spod kostki to nie wstyd ... ale dostać błotem ze "slicka" i to jeszcze od Virago???!!! to już masakra jakaś..

                      Komentarz


                        Dziękuję wszystkim za fajne towarzystwo i sympatyczną zabawę, do następnego

                        PS. dzieki Trusek za wymyślenie podpisu dla Jarka
                        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                        Komentarz


                          Dzięki Wszystkim za fajne spotkanie ja ściągnąłem do chaty ok 20;00 bo na "skróty" się zebrało
                          LZS Victoria Stary Dzików Hooligans pozdrawia

                          Komentarz


                            Chorzów Sowizdrzalski melduje się. Dla wszystkich duża piątka i mala piąteczka za super towarzystwo.
                            Dla Gianiego - szacun za cieprliwość w negocjacjach z recepcją.
                            Sowizdrzał
                            KTM 750 6T
                            Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                            Komentarz


                              Fajnie było się znowu spotkać. Pojeździli, popili nawet trochę też w wodzie się pochlapali
                              Teraz konkrety
                              Kto i kiedy wrzuci jakieś foty bo ja niestety nic nie zrobiłem.
                              Ostatnio edytowany przez giani; 102. Powód: litrówka
                              ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                              Komentarz


                                Dzięki wszystkim za spotkanie! Naprawdę spoko wypad! Giani dzięki za ogarnięcie całego bałaganu no i za tą traskę z hopami Czeczen dzięki za łączke i potaplanie się w błotku! Powrotna podróż w mokrym stroju i butach nie należała do najprzyjemniejszych ale dzięki chłopakom ze Słupska jakoś przetrwałem. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia!

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X