Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stanisławka 2013 -19-21 kwietnia - 5. edycja imprezowania i rycia w terenie u trocina

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Stanisławka 2013 -19-21 kwietnia - 5. edycja imprezowania i rycia w terenie u trocina

    5. edycja spotkania i offu u Trocina 19-21.04.2013

    Pod hasłem: "Wiosenne roztopy dla endurowca jak olimpiada dla sportowca"

    Po świątecznym obżarstwie trzeba się poruszać, odmulać się z zimowego letargu, szykować sprzęty na rycie
    Pierwsza impreza miała miejsce 10 września 2011 - to już piąta i mam nadzieję że jeszcze wiele razy się spotkamy W sobotę byłem u Sławka i Moniki i ustaliłem co i jak

    Kto był wie o co chodzi kto nie był polecam looknąć na foty i filmiki (nie zniechęcać się)














































    no i klasyka - Junak zapierdala w rzeźni - nie mogłem się powstrzymać




    Gospodarstwo agroturystyczne i tor motocrossowy Stanisławka 4, 24-160 Wąwolnica, współrzędne GPS 51.291285,22.111269. Miejscówka wyluzowana, położona na megazadupiu, od razu po wyjechaniu z podwórka piękne tereny do offu

    Mój adres skąd będę startował w piątek koło południa : 24-130 Końskowola, ul.Jaworowa 12, tel. 505176727, współrzędne GPS 51.408422,22.049001, jak ktos chce moze przyjechac do mnie - łatwiej trafić - i pojedziemy na miejsce razem.

    Koszty takie jak ostatnio - nocleg ze sniadaniem 40zł, obiadokolacja 20zł. Wszystkie wpłaty po przyjeździe na miejscu - nie trzeba żadnych zaliczek.

    Do 29 marca muszę znać tylko orientacyjną liczbę osób, zróbmy więc wstępną listę.

    W środku bar i na górze pokoje, miejsce na grilla i ognisko (możemy zrobić jak bedą chętni). Łóżka wygodne, pościel cała jest. Jaccuzi

    Pyszne domowe żarcie, tor crossowy do dyspozycji.

    Trasa 95% teren, ok. 100km długości, średnio trudna, całkowicie przejezdna dla XTZ 750 z ogarniętym kierownikiem (oczywiscie nie na szosowych gumach ) asfalt bedziemy tylko przecinac ew. jechac nim kilkaset metrów. Przejazd toru to element trasy. Będzie raczej mokro już, więc przejazd nawet górnymi partiami wąwozów może być trudny - zdecydowanie zalecam dobre gumy Na trasie dla chętnych kilka OeSów - ciekawych przepraw, podjazdów/zjazdów itp. W połowie trasy po ok. 50km terenem bedzie można się zatankować.

    Start na trasę ok. 10.00 w sobotę, powrót ok. 18.00 i biesiada

    Dla smakoszy na miejscu zajebista cytrynówka "Stanisławka", słynna nalewka "Made in Stanisławka by Monika" - uznana i doceniona wysokim miejscem na konkursie nalewek w Polsce. Cena 20zł/0.5l. Piwo, napoje, chipsy itp. pierdoły na miejscu w barze dostępne.

    Miejsc noclegowych na łóżkach jest ok.25, więcej to już na materacach ale nie ma problemu. Nie bierzcie zadnych karimat, śpiworów, poduszek, kocy, namiotów itp. pierdół - naprawdę nie będą potrzebne, no chyba że bedzie ze 40 osób to mogą się przydać

    Zapraszam już w piątek, będę na miejscu popołudniu, auta 4x4 mile widziane (bedzie moja vitara) mozna posmigac po fajnym terenie



    UWAGA: uczestnictwo na własną odpowiedzialność - zagraża życiu lub zdrowiu !

    1. trocin+ania
    2. tomek
    3. sylwek
    4.
    Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    #2
    1. trocin+ania
    2. tomek
    3. sylwek
    4. marcinjunak - samochodem albo na moto jak będzie ciepło, popatrzeć chciałem
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      1. trocin+ania
      2. tomek
      3. sylwek
      4. marcinjunak - samochodem albo na moto jak będzie ciepło, popatrzeć chciałem
      5. RENIA
      6. AdamB

      Komentarz


        #4
        1. trocin+ania
        2. tomek
        3. sylwek
        4. marcinjunak - samochodem albo na moto jak będzie ciepło, popatrzeć chciałem
        5. RENIA
        6. AdamB
        7. czeczen

        Junak jak zwykle .... ciepłe kluchy..

        Trocin - da się włączyc w trasę tą Esterkę? - jakoś tak mi chodzi po głowie...

        Komentarz


          #5
          kurde mam smaka

          Komentarz


            #6
            czeczen - esterke ogarniemy, objade trase z Tomkiem, jak bedziesz mogl wpadniesz kiedys w marcu i dolaczysz
            Enduro nie klęka
            R 1100 GS '99 - limonka
            Pajero 3.2 DiD '03

            Komentarz


              #7
              Nas tym razem niestety nie będzie... a szkoda bo pogoda już pewnie całkiem motocyklowa będzie

              Dorzucę jednak fotki na zachętę z marca 2012

              IMG_7110.JPG

              IMG_7086.JPG

              IMG_7042.JPG
              Potrzeba włóczęgi wchodzi w krew. O, wiem dobrze, od dawna mam tę truciznę w żyłach.
              [Mój chłopak, motor i ja, Halina Korolec-Bujakowska]

              Komentarz


                #8
                czad....

                Komentarz


                  #9
                  Basia - jak nie teraz to następną razą - damy radę 3majcie sie
                  Enduro nie klęka
                  R 1100 GS '99 - limonka
                  Pajero 3.2 DiD '03

                  Komentarz


                    #10
                    Ekipa z Radomia też może przybędzie w jeszcze większym składzie: Łukasz DRZ400, Mariusz DRZ400, Bartek DR800 oraz Karol KTM LC4 620, Tomek DR650

                    Komentarz


                      #11
                      A takiego obcego/nowego jak ja to byście przyjęli czy to imprezka w klubowym gronie?

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez piotreklodz Zobacz posta
                        A takiego obcego/nowego jak ja to byście przyjęli czy to imprezka w klubowym gronie?
                        Każdy był kiedyś nowym/obcym, więc nie zadawaj pytań tylko wsiadaj na moto i przyjeżdżaj.

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
                          5. edycja spotkania i offu u Trocina 5-7.04.2013



                          Trasa 95% teren, ok. 100km długości, średnio trudna, całkowicie przejezdna dla XTZ 750 z ogarniętym kierownikiem (oczywiscie nie na szosowych gumach )
                          HA HA HA ale sie uśmiałem. Całkowicie przejezdna ? jak sie jedzie na lekkim dziecinnym motorku to może i przejezdna, Chyba zapomniałeś ze ostatnio nie była przejezdna ani dla Teresy alni dla Big-a.
                          Dodam że szosowa opona taka jak mitas e-09 nie zrobił roboty.
                          Mitas C-02 jakoś sobie radził ale i nie wszędzie.
                          a umiejętności to trzeba jednak jakieś posiadać.
                          Wstępnie się pisze. na 60% jak sie okaże że znów pojawi sie tylko ekipa na lekkich crossach to to Teresy nie będę meczył. Nawet dziś skrobałem z niej błoto od ostatniego spotkania.

                          Ogólnie!
                          Kto nie był niech wpada. Naprawdę warto. Fajni ludzie. Fajna zabawa.
                          Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                          Nikt nie mówił że będzie letko.

                          Komentarz


                            #14
                            Czekałem na ten temat, ale liczyłem, że spot będzie tydzien lub dwa wcześniej
                            Chyba zapomniałeś ze ostatnio nie była przejezdna ani dla Teresy alni dla Big-a.
                            Nie da się wszystkm dogodzic, ale zawsze można ominąc trudne miejsce, zresztą "nie sprzęt a technika", kolega z Radomia na bigu cisnął równo z chłopakami na drz czy ze mną i nie marudził, czyżbys nie czytał własnego podpisu

                            Trocin nie myślałeś zeby jeden dzień zrobic trochę cięższy a drugi bardziej przelotowo-polny? Mozna by jeden dzien poświecic na wycieczkę na Roztocze Zachodnie.Mam na myśli traskę mniej więcej taką Stanisławka-Bełżyce-Borzechów-Wilkołaz-Zakrzówek-Batorz (to tam gdzie jest ten znany wyciąg), oczywiscie po polach, przecinajac asfalty. Tam są teren bardzo fajne, można by powsciekac się ze 2godzinki, zrobic ognisko i na wieczór zajechac na Stanisławkę, wyszloby ze 160km, ludzie na ciezkim sprzęcie bojowym byliby napewno zadowoleni.
                            Napewno ktoś kto ma gps'a pozwalającego wytyczyc trasę po polnych drogach byłby w stanie poprowadzic, ja ciąłem tą traskę "na azymut" trochę sie gubiąc, ale wypadałoby to zrobic jak nalezy.

                            1. trocin+ania
                            2. tomek
                            3. sylwek
                            4. marcinjunak - samochodem albo na moto jak będzie ciepło, popatrzeć chciałem
                            5. RENIA
                            6. AdamB
                            7. czeczen
                            9. jjanek200
                            Ostatnio edytowany przez jjanek200; 2633.
                            XL 600R X2, EXC 200, KLX650R X2, EXC 525

                            Komentarz


                              #15
                              Ekipa z Radomia też może przybędzie w jeszcze większym składzie: Łukasz DRZ400, Mariusz DRZ400, Bartek DR800 oraz Karol KTM LC4 620, Tomek DR650


                              A takiego obcego/nowego jak ja to byście przyjęli czy to imprezka w klubowym gronie?
                              Spoko kazdy jest mile widziany

                              HA HA HA ale sie uśmiałem. Całkowicie przejezdna ? jak sie jedzie na lekkim dziecinnym motorku to może i przejezdna, Chyba zapomniałeś ze ostatnio nie była przejezdna ani dla Teresy alni dla Big-a.
                              No jak nie przejezdna ? Oprocz tej rzeczki w wawozie gdzie rzeczywiscie trzeba bylo troche pomoc reszta byla spoko... oprocz tej rzeczki i jednej gorki (ostatnio bylem tam pierwszy raz) trase przejechalem na swojej ST kilka razy sporo wczesniej, czesto sie krecilem po tych terenach jak nie mialem jeszcze kata... Trasa bedzie taka ze ST przejedzie, a trudniejsze odcinki objedzie. spoko

                              Trocin nie myślałeś zeby jeden dzień zrobic trochę cięższy a drugi bardziej przelotowo-polny? Mozna by jeden dzien poświecic na wycieczkę na Roztocze Zachodnie.Mam na myśli traskę mniej więcej taką Stanisławka-Bełżyce-Borzechów-Wilkołaz-Zakrzówek-Batorz (to tam gdzie jest ten znany wyciąg), oczywiscie po polach, przecinajac asfalty. Tam są teren bardzo fajne, można by powsciekac się ze 2godzinki, zrobic ognisko i na wieczór zajechac na Stanisławkę, wyszloby ze 160km, ludzie na ciezkim sprzęcie bojowym byliby napewno zadowoleni.
                              Jak bedzie mokro to obydwa dni beda ciezsze mysle ze w sobote polecimy jakas traske, nie wiem jeszcze jaką ale dobrze by bylo m.in. esterke ogarnac a w niedziele porylibysmy i poscigali sie po torze... zobaczymy jeszcze

                              Ja moze w sobote pojade Tereską a w niedziele katem, zalezy na jakich sprzetach bedzie wiekszosc ekipy i jaka trase wybierzemy bo jakby mial byc przelot na Roztocze to wole Tereską
                              Enduro nie klęka
                              R 1100 GS '99 - limonka
                              Pajero 3.2 DiD '03

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X