Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot PL+CZ+SK 2013 - Okolice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Tak pacze na trasy i nie wiem, kusi mnie ta Słowacja.

    Komentarz


      #32
      Zamiast pic jak zawsze moszna polecieć pozwiedzać ja sie pisze na wycieczkę

      Komentarz


        #33
        Znalazłem to muzeum motoryzacji, ciekawostka że jest urządzone w kościele.
        Obec pod Tatrami, Mlynica, má zaujímavú históriu, láka na technické múzeum automobilových veteránov a historické pamiatky, a onedlho aj na moderné rodinné centrum.

        Byłem tam z 15 lat temu ale patrząc na fotki nic tam się nie zmieniło. Ciekawy jestem czy jest jeszcze gospoda w Starej Leśnej u Pani Marcelki, naprawdę dobre jedzenie tam było, Praźony Syr do dzisiaj wspominam a szczególnie przypadł do gustu mojej wtedy jeszcze nie Żonie.
        A granicę ze Słowacja można przekroczyć przez Łysą Polane, fajna widokowo trasa i tylko 10 km więcej.
        Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

        Komentarz


          #34
          Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
          A granicę ze Słowacja można przekroczyć przez Łysą Polane, fajna widokowo trasa i tylko 10 km więcej.
          Potwierdzam
          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

          Komentarz


            #35
            Ja się pisze na Słowację

            Komentarz


              #36
              Przerobiłem trochę trasę Radka uwzględniając przejazd przez Łysą Polanę i Zamek Spiski. Wyszło 325 km
              Search over 400,000 trails with trail info, maps, detailed reviews, and photos curated by millions of hikers, campers, and nature lovers like you.

              Komentarz


                #37
                zaraz koło gródka na północny wschód jest miejscowośc Jamna. Na mapach zaznaczona pośród tych zielonych terenów. przelot tam również jest bardzo fajny, ładne widoki i w dobrym stanie utrzymane drogi leśne.
                Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                Nikt nie mówił że będzie letko.

                Komentarz

                Pracuję...
                X